SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadek samochodowy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9637
czesc wszystkim na poczatku pozdr. wszystkich. Nie dawno mialem wypadek samochodowy i nie nalerzal do tych co sa lekkie. Samochod do kasacji wrak zostal moze jak bede mial zdjecia to pokarze. Juz jest po wszystkim po operacj jestem i wogole jechalem z dziewczyna tez jest ok. cale szczescie i dziekuje bogu ze zyje. Duzo do opowiadania jest, ale o co innego mi chodzi zreszta mam tylko jedna reke sprawna wiec nie moge za bardzo pisac i wogole nie kumam nic za bardzo pewnie robie bledy stylistyczne kub ort. sam nie wioem. Bo troche jestem przytyrany od lekow.
Teraz pytanie skonczylem cykl 4 tyg przed wypadkiem zaczolem clomid i nolv. brac musialem przerwac to na 5 dni bo tyle trwala cala ta akcja z tym wypadkiem ze bylem w szpitalu itp..... wiec co teraz mam zrobic jak to zakonczyc i wogole bo nie mam pojecia a zapomnilem zapytac lekarza. Teraz wam powiem cos z czego jedni beda mieli beke a inni beda wiedziekli o co chodzi. Lekarz ten nie przepisal mi tego ale powiedzial ze moge brac metanabol polski zadnego innego nie w dawkach 2 tab przez 6 tyg. puki nie zdejma mi gipsu a mam reke polamana w 3 miejscach dzisiaj mialem zabieg rano ale nie dawno wlasnie wrucilem do domu.Pytal soe wlasnie czy jestem podczas cyklu bo bym musial go dokonczyc bo gdy bym przerwal to caly organizm ma gorsza regeneracje. Wiec teraz pytanie do clomidu i novl. a ten cykl ktory zakocztlem przed tym wypadkiem to 500 mg prolongtaum i 400 deki przez 8 tyg. Jezeli jeszcze jakies informnacje mam podac pytajcie. pozdr. powiem wam ze teraz czlowiek docenbia jaki zycie jest cenne i generalnie mysle nad zakonczeniem kariery w cyklach. Zanim wogol zaczne czwiczyc to minie minimu rok a moze nie bede mogl 2 lata wiec wyobrazam sobie jaki spadki mnie dopadna. Wiec nie chce wszystkiego zaczynac od poczatku. Sam juz nie wiem. Wyniki zrobilem dosyc nie zle a cykli w zyciu mialem 3 przed wypadkiem warzylem 108 kg wyniki 170 na wycisk 230 na martwy i 240 na przysiad wiec nie bylo zle jest czym sie pochwalic i to nie sa wyniki w piwnicy ze mam tylko 2 swiadkow ale troche osob to potwierdzi. pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 10218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44041
300 za dużo imo lepiej i skuteczniej z hcg polączyć po potezniejszym cyklu.
Kumpel wrzucił 3 nolvy przed snem i po 2 godzinach klęczał z głową w kiblu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 146 Napisanych postów 15480 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90607
szybkiego powrotu do zdrowia i tyraj dalej silownia to nie tylko koksy to styl zycia
pozdro

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki ale dalej nie wiem co z tym clomidem a tez nie chce z tym lekarzem przez telefon rozmawiac o takich rzeczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 2771 Napisanych postów 16018 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192867
Jesli przerwa w przyjmowaniu clomidu,nolvy trwala 5 dni to smialo mozesz teraz dalej kontyunowac PCT.
Co do spadkow to wiadomo ze beda, jak duze to zalezec tez bedzie od diety.
Z tego co pamietam to miales chyba zajecia jakies na macie teraz na jakis czas na pewno nie bedziesz w nich uczestniczyl wiec ogranicz weglowodany w swojej diecie(pamietam ze masz tendencje to lapania tluszczu)w przeciwnym razie przytyjesz w kilka tygodni.
Co do metki to sluchaj sie lekarza.

Zdrowia zycze

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3954
jest taka mozliwosc ze wypadek wiazał sie z słaba koncentracja wywałona braniem clomidu??szybkiego powrotu do zdrowia zycze!! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aleks to prawda z tym clomidem ze opoznia reakcje?? Sluchaj masz racje co do maty powiem ci ze jestem zalamany tym wszystkim fakt ze zyje ale duzo pracy co wsadzilem w sport aby byc jak najlepszym na macie czy w silowych wynikach i wszystko pojdzie na marne. Powiedz wiec jak mam dokonczyc ten clomid zaczolem go 1 dzien 6 tab. drugi 4 trzeci 2 i pozniej wypadek stal sie wiec jak teraz ma to byc?? A diete jaka mam zastosowac bo przez 6 tyg mamsiedziec w domu nic nie robic?? ile posilkow teraz co i jak wiem ze duzo wody nie pic choc bym bardzo chcial ale mam problem z szybkim pojsciem do kibla wiec za czesto nie moge byc w kiblu. wszystko mi opisz jak co i jak robi przez ten czas ?? musze wiedziec pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 2771 Napisanych postów 16018 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192867
Okres poltrwania clomidu wynosi ok 5 dni, dawke ktora przyjales pierwszego dnia (300 mg)to hardcore mogla spowodowac zaburzenia wzroku,ale mniejsza z tym.Teraz przyjmuj po 1 tbl przez 10-14 dni clomid i nolva(20 mg).
Posilki staraj sie jesc co 3 godziny, ogranicz weglowodany (szczegolnie proste), bialko spozywaj w granicach 2,5 g/kg i zdrowe tluszcze(orzechy,oliwa z oliwek,ryby)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10971 Napisanych postów 50339 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
(300 mg)to hardcore

Aleks powaznie??? z tego co pamietam to kiedys na forum przyjelo sie takie dawkowanie clomidu
300mg,150mg,50mg

ja tak robilem kazdy odblok nie mialem jakis specjalnych jazd czy tez zaburzen wzrokowych.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 12431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 185431
a wiecie ze jest cos takiego jak ulotka a w niej punkt "skutki uboczne"... przeciez to co jest tam napisane nie wzielo sie z dupy tylko z badan na grupie kontrolnej... a na ulotce clomidu jesli mnie pamiec nie myli jest napisane ze moze wplywac na zdolnosc prowadzenia pojazdow mechanicznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3592 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31921
mozesz spokojnie ciagnac dalej odblok . a nawet powinienes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35513
Pamięć Ciebie nie myli.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat