SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadanie włosów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
Witam mam pewien problem strasznie ale to strasznie przerzedzily mi się włosy, cykl skończyłem w styczniu jakoś leciało enan plus DecA i podczas bycia ma offie włosy w dalszym stopniu leciały teraz wszedłem na propa włosów co raz mniej, nie wiem czy to typowe męskie wypadanie włosów bo to już nie tylko zakola ale i na całej głowie już prześwit widac, dziadek, ojciec i w rodzinie jakoś nie przypominam żeby ktoś miał rzadkie włosy wręcz przeciwnie ojciec i dziadek maja bujną fryzurę. Jutro jadę zbadać krew może tam coś wyjdzie podpowiedzcie co mam zbadać? Prolaktyna? Estrogen? Morfologia? Może to uboga dieta w żelazo? Prosiłbym o wszystkie rady.
Ankietę zaraz dodam

Edit ;

. WIEK: 24
2. WAGA: 96
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo: 68
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 4g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: głównie testosteron plus npp, deca
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni w styczniu skończony teraz zacząłem propa
11. POZIOM BF%: 20 około
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: chyba łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg:150
-przysiad: 150


Zmieniony przez - Blackers w dniu 2017-07-13 14:18:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Blackers
A może jest ktoś na forum kto robił przeszczep włosów? Jak efekty i najważniejsze czy takie włosy prseszczepione również mogą wypaść?


Nie ma zadnego schematu. Kazdy moze miec inny poziom, zalezy od osobnika, labu, dnia, zbyt wiele czynnikow ma na to wplyw. Chyba ze bijac testa masz wynik ktory miesci sie w widelkach to jest powod do niepokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Pokochać, ogolić na zero i nie przejmować się.
Na łysienie androgenowe nie ma leków, poza przeszczepem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja lecialem cala rowne dwa lata calutka serie z vichy gowno to dalo. Mam wrazenie, ze przy tesciu pomaga loxon i dx2. Ale to sprawa indywidualna bo ukazdego inaczej dziala enzym 5alfareduktazy i u niektorych ilosc dht bedzie nie do pokonania. Oczywiscie przy masteronie czy provi to juz w ogole nic nie zrobisz no bo to dht podawane z zewnatrz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
A może jest ktoś na forum kto robił przeszczep włosów? Jak efekty i najważniejsze czy takie włosy prseszczepione również mogą wypaść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Wypaść mogą z powodu nieudanego zabiegu, ale nie z powodu androgenów.
Te włosy, które się przeszczepia, pobiera się z tego wianuszka dookoła głowy, który mają nawet najbardziej łysi z łysych, są niewrażliwe na androgeny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
Panowie a jeszcze pytanie jaki powinien być poziom testosteronu 36 godzin po iniekcji propa? Dziś zrobiłem badania i wynik mnie trochę zmartwil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
to nie poleca, trena, ten to dopiero ci przerzedzi, tamte środki to przy nim pikuś

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziadek żony brał nie pamiętam już nazwy lek na prostatę, wszyscy się śmiali, choć nie wiedzieli od czego włosy mu wróciły na głowę. Może proscar to był? Kij wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Tak to zapewne przez finasteryd, slyszalem duzo opinii, ze odrastaly ludziom wlosy ktore wypadly duzo duzo wczesniej. Tez jestem ciekaw czy duzo osob tutaj to stosuje i jak sie ma to do ssa bo jakby nie patrzec efekt ssa to w większej mierze androgeny ktore sa blokowane przez finasteryd. Ktos, cos? (mowie tu o lysieniu androgenowym bo rowniez wahania estro/prolaktyny moga miec wplyw na wlosy)
Druga sprawa to jak sie ma HGH do włosów na silnych androgenach? bo samo hgh jak wiadomo dobrze wpływa na skore i wlosy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
DHT - usychanie mieszkow czy tam cebulek i do tego powiekszenie gruczolow lojowych = wypadanie wlosow. I faktycznie te inhibitory 5alfareduktazy powoduja, ze ludzia odrastaja klaki. Ta jest przy bezsensownie przepisywanych lekach facetom po 60. i jest jakas tam palma czy sliwa afrykanska ktora dziala tak samo dobrze jak te leki. S. Ambroziak mial fajny art o tym, musicie poszukac. Ale tu wiekszos koksow nie chce ograniczac reduktazy tylko sami biora DHT


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 23.07.2017 21:42:13
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
I słusznie bo to zredukowany testosteron czyni facetów facetami.
A łysina jest sexy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl epi

Następny temat

Zastoj, dajcie pomysły

WHEY premium