SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypłata ze skrill

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2729 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78090
Witam
Mam taki problem, gdyż chce wypłacić pieniądze ze Skrill ale musze tam podać date urodzenia, a konto założyłem nie mając 18 lat i podałem jakąś fałszywą datę, której niestety nie zapisałem ;/ Czy zna ktoś jakiś sposób żebym mógł wypłacić te pieniądze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1
nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70679
Napisz do obsługi, że masz błąd w danych (zła data urodzenia) i chcesz zweryfikować konto. Może się uda i Ci "wyprostują" konto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2729 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78090
a gdyby tak wpłacić do buka któregos? Do bet365 tak się dało, tzn bez weryfikacji, ale czy są też inne buki na które wpłacić pieniądze ze Skrill a wypłacić na konto bankowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Wpłacić da się wszędzie, gorzej z wypłatą. Skrill oraz większość bukmacherów w obawie przed praniem brudnych pieniędzy robi obostrzenia w tym aspekcie, czyli wpłacasz przez Skrill wypłacasz na konto Skrill.

Masz kartę do konta Skrill? Gdybyś ją miał, to nie byłoby problemu, w bankomacie wypłaciłbyś sobie i luz.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
karty niestety nie mam ;( a jakby spróbować do kogoś kto ma konto na Skril tez trzeba date podawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Do każdej operacji wysyłania komuś pieniędzy potrzebne jest podanie swojej daty urodzenia - to tak jakby "klucz" do każdej takiej operacji. Pisz lepiej do obsługi, tak jak Tomek radził, nic nie wykombinujesz już teraz.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buk z fajnymi bonusami

Następny temat