SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki testosteronu na propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3625

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 321
Czesc. Wczoraj wieczorem polecial 5 strzal propa, dzis rano robilem badania i wynik testosteronu calkowitego pokazal 12,38 ng/ml. Norma 2.80-8.00. Mam pytanie czy wynik jest ok czy ten prop nie ma odpowiedniego stezenia? Prop firmy Magnus Pharmecuticals, dawki 100mg eod. Dodam, ze nie czuje zadnych zmian libido czy samopoczucia, sila moze delikatnie na +.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
To tak jakbyś napisał ze przeciętna długość członka to 10-20 cm. 75% mezczyzn ma jednak 14-16.

Logiczne wiec ze założyłem najbardziej prawdopodobny i usredniony wynik, a nie 2 albo 8 które ma niewielki odsetek ludzi.

Uczepiliscie sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zbadaj jeszcze raz w graniach 3-4tyg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Krzykacz pytanie do Ciebie a ze dotyczy w pewnym sensie tematu to walne tutaj. Może być niski wolny testosteron nawet jak lab jest okej, a przyczyną będzie shgb ?


Zmieniony przez - kolo61spoko w dniu 2017-12-12 16:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 321
Jeszcze jedno pytanie. Kilka dni temu nabawilem sie kontuzji i nie wiem czy nie bede musial przerwac treningow. Czy przy ewentualnym zejściu z cyklu po 5 shotach propa 100mg konieczny jest odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94405 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668826
Bez pct powinno byc ok
A propek slaby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Ja po 40 godzinach od strzału mam miedzy 14 a 15, badalem na propach nexium, genesis, androchem. Bite środa wieczór, badane piątek rano, robiłem to przy wadze 110 kg co chyba tez ma znaczenie.

Nie każdy ma taki sam wynik na tej samej dawce co nie znaczy ze ten co ma 15 zrobi mniejszy progres niż ten co ma 30.

Zbadaj jeszcze na 2 innych labach, jeśli wynik będzie podobny to moze tak juz masz, jeśli będzie duzo wiecej to trafiłeś lipnego propa.

Wbrew pozorom to tylko 350mg/ week a wynik ponad 12 to i tak 3x naturalny poziom... Wiec skok libido i mocniejsze erekcje zwłaszcza poranne powinny byc o ile nie jesteśmy przemęczeni i/lub przetrenowani.

Ważne aby propa badac zawsze w takim samym odstępie czasowym od iniekcji, bo to krótki estr którego stężenie szybko spada.



Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-12 19:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Mozliwe ze lipna partia, znajomek tez sie zawiodl na tescie i deca od magnusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94405 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668826
weex
Ja po 40 godzinach od strzału mam miedzy 14 a 15, badalem na propach nexium, genesis, androchem. Bite środa wieczór, badane piątek rano, robiłem to przy wadze 110 kg co chyba tez ma znaczenie.

Nie każdy ma taki sam wynik na tej samej dawce co nie znaczy ze ten co ma 15 zrobi mniejszy progres niż ten co ma 30.

Zbadaj jeszcze na 2 innych labach, jeśli wynik będzie podobny to moze tak juz masz, jeśli będzie duzo wiecej to trafiłeś lipnego propa.

Wbrew pozorom to tylko 350mg/ week a wynik ponad 12 to i tak 3x naturalny poziom... Wiec skok libido i mocniejsze erekcje zwłaszcza poranne powinny byc o ile nie jesteśmy przemęczeni i/lub przetrenowani.

Ważne aby propa badac zawsze w takim samym odstępie czasowym od iniekcji, bo to krótki estr którego stężenie szybko spada.




Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-12 19:30:18


Jak 3 razy poziom wyliczyles?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
weex
Ja po 40 godzinach od strzału mam miedzy 14 a 15, badalem na propach nexium, genesis, androchem. Bite środa wieczór, badane piątek rano, robiłem to przy wadze 110 kg co chyba tez ma znaczenie.

Nie każdy ma taki sam wynik na tej samej dawce co nie znaczy ze ten co ma 15 zrobi mniejszy progres niż ten co ma 30.

Zbadaj jeszcze na 2 innych labach, jeśli wynik będzie podobny to moze tak juz masz, jeśli będzie duzo wiecej to trafiłeś lipnego propa.

Wbrew pozorom to tylko 350mg/ week a wynik ponad 12 to i tak 3x naturalny poziom... Wiec skok libido i mocniejsze erekcje zwłaszcza poranne powinny byc o ile nie jesteśmy przemęczeni i/lub przetrenowani.

Ważne aby propa badac zawsze w takim samym odstępie czasowym od iniekcji, bo to krótki estr którego stężenie szybko spada.






Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-12 19:30:18


Jak 3 razy poziom wyliczyles?
dokladnie,chyba wywrozyl ile autor mial przed cyklem..tak czy siak wynik slaby tego propa ale sprawdz za 2tyg tylko zrob iniekcje wieczorem a badanie z rana

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-12-13 13:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Nie chodziło o autora bo nie napisał ile mial... Wiec założyłem dla uproszczenia środek widełek 2-8 razy trzy, przeciętny człowiek ma miedzy 4 a 5.

Mniejsza z tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wyników badań.

Następny temat

guzek

WHEY premium