SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki- dziwna sytuacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Panowie proszę o poradę,

Biję co 2 dni testa propa i wino z alphy oraz tren acet jestem po 8 strzałach. Podjadam prowiron 2 x 25 mg i nolvę 2 x 20 mg żeby maksymalnie zbić aromat. Wczoraj zrobiłem wyniki bo jakaś mi sę pod sutkiem boląca gulka zaczęła robić i wyszło:

Estradiol - 6 III 53,4 pg/ml 11,6 — 41,2
Prolaktyna (PRL) 7,05 ng/ml 2,10 — 17,70
Testosteron ↓ 2,35 ng/ml 2,41 — 8,27


Skąd tak niski test?? Podwyższony za to estr. co z tym robić?? Czyżby test z alphy był walony czy może to wszystko do kupy miesza w wynikach?? Biorę jeszcze T3 obecnie dawka po 100 mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To nie jest wywalenie, tylko lekko podbity wynik. Robiłeś badania przed cyklem? Prawdopodobnie tak u Ciebie jest.

Towar raczej cały przewalony. Test to wiadomo, od trenu powinieneś mieć chociaż trochę podbitą prolaktynę, no i najważniejsze to tren w labach przekłamuje wynik estro, czyli wynik powinieneś mieć przynajmniej kilka albo kilkanaście razy ponad normę.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
test lipa pewnie wyj.e.b.k.a

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
daj ankiete działy,40 mg nolvy dziennie?po co to provi?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
badales testa calkowitego?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
raczej wszystko wyyebka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
wygląda ewidentnie na wyj**kę, ale 1 raz bym się spotkał z wałem z alphy. Sprawdzałeś kody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
sprawdzałem kody były ok. Sam się tego nie spodziewałam. teraz czekam na nową przesyłkę i grubo się zastanawiam czy ją w ogóle odbierać... Nolvę biorę bo podobno neutralizuje aromat testa. To ma sens?? Co do wina to wyglądało OK robił sie oad jak dłużej postał kody też grały- kupiłem alfę żeby mieć pewność a tu już chyba nic pewnego nie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
po dobrym trenie prolaktyna tez powinna być podniesiona co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
niekoniecznie. Dopiero drugi tydzien bijesz towar, do konca cyklu moze sie wszystko zmienic. Napewno zbadales testa calkowitego? bo mi to wyglada ze wolny zbadales

Zmieniony przez - metakreta w dniu 2014-04-18 09:43:30

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Co tu ma sie zmienic? bije propa test od pierwszych inj powinien ruszyc ostro w gore. Powtorz badania i zrob jeszcze dodatkowo proby watrobowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
ale dlaczego estaddiol wyje**ło??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bol po strzale winstrolu

Następny temat

winstrol po cypie i boldku.

WHEY premium