SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan testosterony-Mix Phenom Pharmacy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
to ja miałem podobny poziom na clomie...teraz na bombie poprostu skali brakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Ladna anty-reklama panowie

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
czy ja wiem czy reklama?? kazdy chyba to wpisywal w gogle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
A jak mi wyebalo wlosy na brzuchu i klacie po 6 tygodniach bicia omki w dawce 500 ew ? To poziom tescia jest zawyzony czy musze badac ?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie jestem sprzedawca i spodziewam sie tego, ze posypia sie opinie ze anty reklama ale mam to gdzies. Zrobilem kolejny blad zamawiajac u niego i kolejny raz zrobilem badanie i wynik lipa po balkanie z innej strony byl wynik ok.

Teraz jak bede chcial wziasc tescia to tylko u mnie w miescie szukam ewentualnie balkana z sieci.

W sumie to same undery flor, phenom i razak jak moglem byc tak glupi i to zamawiac przypominam ze kiedys bylo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
FoneX to sie ciesz tez bym chcial miec git towar po balkanie tez mi brzuch zarusl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bilem balkana sustamed i omke teraz.Moge tak napisac-Balkan Honda Civic 1998 , Omka BMW M3 2002

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Trochę w to nie wierzę. Przybiję sam za jakieś dwa tygodnie i specjalnie zrobię badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
a tak duzo osob zachwalalo tego mixa ;/

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
ja to sie wam dziwie, na prosty logiczny rozum

na swiecie jest tyle underow a u kazdego polskiego dila na stronce sa ciagle te same nazwy , ten fakt juz wam powinien dac do myslenia

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA + WIN + PROP

Następny temat

Testosteron Cidoteston a wzrost kosci

WHEY premium