SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan hormonów, problem z samopoczuciem i gulami na twarzy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 22 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 176
Witam, chciałam podpytać co mogło się przyczynić, na co warto zwrócić uwagę i co zmienić lub wprowadzić.

Od dłuższego czasu miewam problemy z trądzikiem, a bardziej można nazwać to gulami dużymi na twarzy, pojawiają się i z czasem są zdecydowanie mniejsze lub ich nie ma.
Chodzę przemęczona, często się denerwuje.

W końcu zdecydowałam się na wykonanie badan hormonalnych. No i wyszły pewne nie prawidłowości w ich produkcji, nad produkcji.

Ktoś miał podobne sytuację, na co można zwrocic uwagę, co wprowadzić.

Jestem szczupła osoba o wadze około 48kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10458 Napisanych postów 117607 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384125
Co wprowadzić w jakim sensie ?

Nikt tutaj leczeniem się nie zajmuje, najlepiej do endokrynologa się udać jak są nieprawidłowości w układzie hormonalnym

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziura pod klatką

aerofull