SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Witam.
Czy ktoś mógłby rzucić okiem na wyniki tych badań? :

Testosteron wolny (FT) (O41)
Testosteron wolny 0.182 0.0489 - 0.1902 ng/ml
Testosteron wolny zostal wyliczony na podstawie wyników: albuminy, SHBG i testosteronu całkowitego uzyskanych w pomiarze bezpośrednim.
MAGLUMI met.CLIA
Albuminy 5.3 ↑ 3,5 - 5,2 g/dLSHBG 58.2 13,5 - 71,4 nmol/l
Testosteron całkowity 11,65 ↑ 1,42 - 9,23 ng/ml
Testosteron biodostępny 5.22 ↑ 1.1527 - 4.4669 ng/ml

Skala po spacji, to wartości refundowane (stąd też moje pytanie, bo wartości dla teścia całkowitego są pomiędzy 260-1000 ng/ml a tu są znacznie mniejsze. Czy mogą być to wartości odpowiednie dla "ilości krwi w fiolce?")

Badanie zrobiłem z ciekawości, nie mam żadnych problemów.
Mam 23 lata, trening siłowy robię 4 razy w tygodniu.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj>
skala testa zazwyczaj podawana jest w ng/dl lub ng na ml.
Czyli ilosc testa na mililitr i ilość testa na decylitr. wiec wszystko zalezy od labo jaki rodzaj sklai wykorzystuje. Czasem inna jest skala na testa wolnego inna dla calkowitego itd.
Z Twoich wynikow widac jasno, ze test calkowity jest znacznie powyzej normy, z reszta test biodostepny rowniez jest powyzej widelek referencyjnych. Jak nie wbijasz zadnego towaru to wyniki sa imponujace:)
bialka wiazace tez beda delikatnie w gorze jezeli test przekracza normy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
TomQ-MAG
witaj>
skala testa zazwyczaj podawana jest w ng/dl lub ng na ml.
Czyli ilosc testa na mililitr i ilość testa na decylitr. wiec wszystko zalezy od labo jaki rodzaj sklai wykorzystuje. Czasem inna jest skala na testa wolnego inna dla calkowitego itd.
Z Twoich wynikow widac jasno, ze test calkowity jest znacznie powyzej normy, z reszta test biodostepny rowniez jest powyzej widelek referencyjnych. Jak nie wbijasz zadnego towaru to wyniki sa imponujace:)
bialka wiazace tez beda delikatnie w gorze jezeli test przekracza normy


Dzięki za info :)
Nic nie wbijam i nigdy nie wbijałem. Możliwe że to po prostu geny? czy raczej powinenem to głębiej zbadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tylko się cieszyć z takiego poziomu jeśli służy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jw wyniki masz rewelacyjne, jak to krzykacz napisał "tylko się cieszyć"
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak naturalnej krzywizny kręgosłupa - co dalej?

Następny temat

Żylak pod pachą

WHEY premium