SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
Siema, zrobiłem po paru tyg cyklu na testosteronie badania, mają się one tak jak na załączonym obrazku, mam dostęp do estridolu i Cabasteru, ktoś może się wypowiedzieć jak to dawkować i co innego mogę dorzucić aby doprowadzić unormować to co w normie nie jest? Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Cabaser na prolkę OK, natomiast na estro to co masz ? Aaa i poza tym to pytanie nie w tym dziale, do dopingu trzeba przenieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemanko, tutaj tak Aspat podniesiony ale pytanie jak wyglądała higiena badań, mam tuaj na mysli czy szedłeś po dniu treningowym na badania czy robiłeś dzien lub dwa dni off. zapobiegawczo na wątrobe możesz wrzucić NAC 2x600mg ed i liv 52 2x1tab dziennie.
Co do estro i prolki to myślę że jak samo estro zbijesz to prolka tez wpadnie w widełki i cabaser będzie zbędny ale to wyjdzie na kolejnych badaniach ;)
Tutaj tylko kwestia właśnie co masz na to estro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
@winter
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
@winterR generalnie to niedługo przed badaniami robiłem trening dosłownie może z 2h ale szedłem na czczo. Na estro mam anastrozol, jeśli coś jest w aptece co polecasz bez recki to też chętnie przyjmę taka informację bo niestety jadę za parę dni za granicę a święta więc paczka mi nie przyjdzie z czymś mocniejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To dlatego pewnie aspat wywalony co prawda nie jakis kosmos bo widziałem i wyniki po 300-400 no ale tutaj ewidentnie wina treningu. Szkoda ze ggtp, bilirubiny i fosfotazy zasadowej nie zrobiles przy okazji, pamietaj ze jak robisz wątrobowe to robi sie juz wszystko zeby mieć czarno na bialym czy cos sie dzieje. Niemniej jednak nac bym wrzucił 2x600mg ed tak jak pisalem.

Anastrazol 1mg rozumiem to daj sobie na start 0,5tab co drugi dzień i zobacz po tygodniu lub dwóch jak tam estro, czy trzeba jeszcze podbić dawke czy bedzie juz tak w granicach 40-50 bo tak bym je trzymał ;)
Prolka jak pisalem tez pójdzie w dół ale dla świętego spokoju tez ja sobie strawdzisz i wtedy zdecydujesz czy cabaser potrzebny czy nie. Ja sądzę że obędzie się bez niego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
@winterR dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Również uważam, że obejdzie się bez cabaseru. Często aromatyzacja, co tym idzie podniesiony poziom estradiolu wpływa też na poziom prolaktyny.
Pamiętaj, też żeby co jakis czas robić badania kontrolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysienie

Następny temat

Badania testosteronu i inne

WHEY premium