SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań, lekkie gino i wysoki progesteron.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Siemka, od jakiegos czasu sut nie daje mi spokoju jak nie jeden to drugi, lekki guzek ktory boli przy dotyku.
Dodam ze od 2 lat okolo nic nie biore, a gino pojawilo sie na cyklu cypio+Primabolan balkana oba, wspomniane 2 lata temu.
cypio 1-12 400-600 mg/week
prima 1-12 200-300mg/week
taki byl cykl a o to swierze badania.
Malo tego sut sie troche powieksza. Pisze sut bo aktualnie chodzi o prawy a w lewym nic nie ma.




CO sadzicie o tych wynikach? Dodam ze bylemna usg i u lekarza, to nie wiem czemu ale na usg napisali ze brak cech ginekomasti ze to budowa tluszczowa, lekarz po ogledzinach stwierdzil to samo ( androlog)

Dziwne i maloprawdopodobne.


Zmieniony przez - UwE w dniu 2013-10-01 12:16:10

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dziwne to jest g**** jak nie śmierdzi.
Nieprawdopodobne a jednak, masz menopauze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
A na powaznie? Gino progesteronowe? Jak je zwalczyc panie?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Masz to samo co ja. Suty bola. Lewy sie powieksza a wyniki w normie. Olalem temat bo po co drazyc i sie martwic. Z tym ze ja jestem na towarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
lekarz mi probowal wmowic ze to moze byc tluszczak, ktory gdzies sciska nerw. W sumie to 2 lekarzy powiedzialo ze to nie gino. BO androlog i urolog. No i ci od usg tez stwierdzili ze to nie gino. Jutro rano ide znowu na usg, ciekawe co teraz wyjdzie. Ten progesteron wysoski i prolaktyna u mnie, a u ciebie jak?
1

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
To co wiemy jak sie walczy z gino progesteronowym? Na usg wreszcie potwoerdzila baba ze to gino...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka z omadrenem i jaki odblok prosze o pomoc

Następny temat

3 cykl

WHEY premium