SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań. Estradiol wystrzelony.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

87

Wzrost

173

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

110

Obwód uda

61

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

keto

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

test, meta wino

Opisz swój plan treningowy

fbw

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cykl trwa od 4 miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobre

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zaczynają się zakola

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 517
Witam!
Jestem od ponad 4 miesięcy na cyklu. Od początku testosteron leci 250 mg e4d i do tego pd 8 tygodnia poszła setka mety. Teraz przeszedłem na redukcję tydzień temu i za tydzień miałem zamiar wrzucić t3 i wino. Chciałbym pociągnąć cykl jeszcze 3 miesiące. Zaniepokoiły mnie jednak trochę wyniki estradiolu. Prolaktyna też ponad normę. Jak mam pozbijać te hormony? Pod ręką mam tylko tamoxifen. Czy da się na razie coś zadziałać tym tamoxifenem? Co potem? Samopoczucie nie jest jakieś tragiczne ale też nie ma rewelacji. Libido ok. Czy zaczynać lecieć z T3 i Wino za tydzień tak jak planowałem czy czekać?


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z prolaktyną nie ma tragedii, tutaj bym nic nie ruszał. Jeśli estro bardzo Ci przeszkadza możesz użyć exe albo ari. Na początek 0,5 tab e2d i obserwować. Za 2 tyg znów badania i zobaczyć co jest grane.

Wino i T3 nie ma wpływu. Można zaczynać.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 517
A czy póki co da się zadziałać samym tamoxifenem? Właśnie przyszła mi paczka ze zamówionymi rzeczami i nie chciałbym teraz znowu zamawiać samego exe. Exe załatwiłbym przy następnej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I tak i nie. Generalnie tamoxa nie używa się do zbijania estradiolu. Bardzo źle się przy tym sprawdza. Nie wiem kiedy planujesz znów zakupy ale te 2-3 tyg ewentualnie możesz na tamo polecieć tylko od razu po odstawieniu ładujesz exe albo ari bo będzie odbicie estro.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 517
No to właśnie wtedy decydowałbym się na exe. Jak powinienem je dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja tam lecialem tamoxa miesiacami jak ari widzialo sie tylko na necie, a exe nie istnialo
20mg dziennie bedzie ok


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-02-05 22:44:28

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łupież

Następny temat

Masa z insa, rozplanowanie,porady.

WHEY premium