SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki - testosteron a brak zarostu 20 lat.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 26
Cześć, mam taki mały problem. Jest mi trochę głupio ale wszyscy moi znajomi mają już zarost, nawet Ci młodsi a ja tylko " dziewiczy wąs ". Mój tata miał już w wieku 17 lat, brat to samo. Tylko ja mam z tym jakiś problem. Robiłem sobie wyniki testosteronu oraz dhea-so4. Mam ogromny kompleks na tym punkcie, gdyż wyglądam na 15 lat.

Zmieniony przez - kkunsgk w dniu 2017-10-21 19:35:53

Zmieniony przez - kkunsgk w dniu 2017-10-21 19:37:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19979 Napisanych postów 69323 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 568766
To jest Twój naturalny poziom testo..? Czym się wspomagałeś..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niczym się nie wspomagałem. Spontanicznie poszedłem na badania i sam się zdziwiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2108 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
No wynik teścia wysoki i ponad normę , odnośnie zarostu taka może być Twoja uroda nie każdy jest zarośnięty mocno na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Problem w tym, że ja tego zarostu nie mam w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1222 Napisanych postów 5122 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133400
Co Ci po tym zaroście jak dojrzały człowiek goli się codziennie i nie łązi zarośnięty?
O ile kuśka Ci stoi porządnie, masz libido, wstajesz wyspany itd to akurat brak zarostu najmniejszy problem

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2108 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
kkunsgk
Problem w tym, że ja tego zarostu nie mam w ogóle.

i tak niektórzy mają mało to widzisz takich mężczyzn na ulicy ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16649 Napisanych postów 128589 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442698
Z jednej strony się powinieneś cieszyć, z czasem Ci się nie będzie chciało golić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Ma to i często duże plusów bo się wiąże z tym że owłosienie jest mniejsze na całym ciele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból z prawej strony nad biodrem

nutloveb