SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki PRL, E2, Test - DD, HCG , kilka niejasnosci.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, odebralem dzisiaj wyniki i jak sie soodziewalem w trzech przypadkach kosmos.
Powiedzcie mi czy DD moze zawyzac PRL? "Bo cos slyszalem, ze dzwoni..."
Nawet jesli tak by bylo to rozumiem, ze PRL i tak w widelkach trzymac?
Kolejna sprawa przed chwila zapodalem HCG bo tak wypadlo, ze w tym tygodniu mialem przybic. Teraz nie wiem czy zbijac estro od teraz czy skonczyc HCG,jesli bede zbijal do widelek, ewentualnie ciut wyzej gornej granicy w chwili bicia HCG to nie oslabi dzialania HCG? Pytam z tym HCG bo wiem, ze podnosi estro na wynikach, a nie wiem jak w druga strone to sie ma.
No mysle, ze w miare jasno opisalem ocb, bo troche sie zagubilemw tej sytuacji, a wole lepszych zapytac.
Pozdro.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668770
ankieta
rozpisz jaki jest cykl i w którym jesteś tygodniu
i jak podajesz to hcg teraz
bo tak to jest gdybanie
masz jakieś wyniki sprzed cyklu?
wrzuć teraz jak wyszły badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
1. WIEK: 26
2. WAGA: 102
3. WZROST:184
4. WYMIARY: z telefonu pisze nie mam mozliwosci mierzyc
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat
6. DIETA: Na chwile obecna 3600kcal stopniowo zwiekszam, bo swiniomasa zaczeta.
-białko: 3g
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: bylo "kilka" W tej chwili standard miet, dd, test
8. TRENING: split 4 dniowy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie pamietam
11. POZIOM BF%: z 15, kostka sie porzebija, teraz sporo wody wlazlo od estro, taki balonik leciutki
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo, ogo;lnie musze uwazac bo szybko loszka sie robi
13. STAN ZDROWIA: zdrowy narazie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): roznie
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam
-klata: konczylem serie kolo 150 ostatnio
-martwy ciąg: slabo bo z kregoslupem problemy mam, ale kolo 170 konczylem serie swego czasu, aktualnie znmowu cos sie dzieje i nie robie w ogole. NIe probowalem wiecej bo sie balem, ze znowu nie bede chodzil miesiac.
-przysiad: konczylem serie ostatnio 174kg, ale jak wyzej.

Hcg bije cyklicznie co 7-8 tyg, zawsze bylo po 1000j/e2d, teraz chcialem zobczyc jak bedzie jak dam dwa razy po 2500j/e2d, ogolnie 5000j.

3 tydzien cyklu:
1-6(7) Meta 40mg/ed
1-(nie wiem ile jeszcze, ale powiedzmy 12-16) Susta 750mg/tydz, dzielone na 2x/ pon - czw
1-12(j/w) 500mg/ tydzien dzielone na dwa jak wyzej.
Jak skoncze mietka mam zamiar testa podniesc do 1g, ale jak pisalem nie na sztywno to jeszcze jest.

A wyniki:
E2 - 198 / 7,6-43
PRL - 696 / 57-357
Test - >15000 /2,490-8,300

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-01 21:46:41

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668770
masz badania sprzed cyklu? mozesz zaczac od zbijania estro bo wtedy i prl powinno polecieć bo są one ze sobą powiazane,bo trochę za szybko aby od nandro już wywaliło prl chyba ze jesteś bardzo podatny.To twój 1 kontakt z nandrolonem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Nie pierwszy raz nandro idzie. Mialem jakies badania, ale raczej nie znajde. Pamietam, ze w widelkach bylo raczej wszystko.
Teraz ogolnie czulem, ze pora sie zabrac za to i poszedlem sie zbadac.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-01 21:56:19

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Może wystartowałeś już z wysokiego pułapu prl a nandro go jeszcze podbija. Ogólnie jeżeli nie ma żadnych negatywnych objawów to nie przejmowałbym się tym. Możesz ewentualnie zbić trochę estro, nie musi być do widełek, skoro jesteś na masie, to i prl spadnie.
Zbicie e2 nie osłabi działania HCG.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jak pisalem, wczesniej. przy takim tesciu to raczej powinno byc libido wysokie, a nie czuje tego, a chcialbym
Poprostu jest normalnie.
Czyli zaczac od estro tylko, dobra.
Posiadam anastrazol jak najlepiej zapodac i po jakim czasie znowu robic badania?
Powiedzmy, ze zbije estro, do widelek, albo lekko ponad norme jak Kruq piszesz. A PRL bedzie dalej wysoko to znaczy, ze mozna sie brac i za to? Czy wlasnie przy nandro inaczej to powinno wygladac?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-01 22:00:53

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-01 22:07:23

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
zostaw estro i zbijaj prolaktyne....u mnie wyrazna poprawa libido itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Aaa no jak u Ciebie się poprawia no to nie ma się nad czym zastanawiać

A na poważnie to nie ma znaczenia co i jak działa na INNYCH. Kolega sam musi się przekonać co i jak dzieje się u niego, a że od czegoś trzeba zacząć to może warto spojrzeć na wyniki badań, które pokazują, że estro ma 5 razy ponad górną granicę a prolaktynę "tylko" 2 razy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668770
Koks1000
zostaw estro i zbijaj prolaktyne....u mnie wyrazna poprawa libido itp....



koks zgodnie z tym https://www.sfd.pl/ANKIETA...BEDA_BANY!-t953103.html  ban na miesiąc na ten dział kolejny bedzie dozywotni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Troszke na forum siedze i mniej wiecej juz wiem kogo sluchac
A wiec Panowie zaczne od estro, zobaczymy co bedzie.
Teraz tylko powiedzcie mi jak jesc ten anastrazol i za ile badanie zrobic znowu, zeby jakis punkt zaczepienia miec juz.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efka wzf

Następny temat

Dziwne pytanie. Ankieta.

WHEY premium