SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki Badań doping taka sytuacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4149

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aureus88
jak wygląda twój naturalny testo? po całkowitym PCT?

On to narazie usilnie walczy z labami pct jeszcze nie robił,dopiero za jakiś czas się go będzie reanimować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Aureus88
na redukcji 4000kcl i masz 18 lat? ładny musisz być kocur
jak wygląda twój naturalny testo? po całkowitym PCT?
co myślicie o jakimś boosterze testo zastanawiam się nad Test freak jest to coś warte?
jak jeszcze można naturalnie zwiększyć testo chciałbym chociaż podbić do połowy..


jestem w trakcie swojego pierwszego cyklu na solo testosteronie i nie wiem kiedy będę robił PCT mam badania sprzed cyklu jak znajde to wrzucę ale test nie był na powalającym poziomie jeśli dobrze pamiętam to był ponad 3 w skali od 2-8, ale testosteron wolny miałem w połowie skali, co to bosterów testa to szkoda kasy, spróbuj ewentualnie witamine d3 6000j dziennie i 60mg cynku tez codziennie, efekt będzie na poziomie placebo ale zawsze taniej wyjdzie niż te bostery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
zioekt
Aureus88
jak wygląda twój naturalny testo? po całkowitym PCT?

On to narazie usilnie walczy z labami pct jeszcze nie robił,dopiero za jakiś czas się go będzie reanimować


może na przyszłe wakacje się skuszę na jakąś reanimacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
heyo
mineło trochę czasu od ostatniego wpisu, pamiętam tą desperacje pisząc tego posta głowa pięknie czasem nami mota już myślałem że jestem skazany na HTZ czy TRT biorąc pod uwagę że zbliżałem się do 30
dokonałem w swoim życiu trochę zmian miedzy innymi dieta różnego rodzaju aktywnośc ograniczenie stresu, dziś moje wyniki wyglądają całkiem inaczej jeszcze została do wyregulowania prolaktyna gdzie podejrzewam że wynik jest podwyższony z względu na porę badania spójrzcie sami,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
wyniki bardzo dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
wynik testosteronu wolnego mnie zaskoczył, wynik wyższy o ponad 100% przy tym wyniku testosteron całkowity mógłby wyglądać odrobine lepiej, miedzy czasie zrobiłem jeszcze SHBG wygląda następująco


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
jak na 30 latka wszystko można by rzec w normie :D ale zawsze możesz mieć powyżej niektóre wyniki które sa wręcz pożadane :D :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyhodować byczy kark

Następny temat

Redukowanie tkanki tłuszczowej

WHEY premium