SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki Badań Hormonów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 364 dni Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 473
Witam

Co mogą oznaczać takie wyniki
Data pobrania krwi 28.02.2020
Wynik testosteronu wolnego będzie za 2 dni.

Mezczyzna lat 25
Waga 82
Wzrost 179
Aktualnie ćwiczę boks co 2 czasami 3 dzien po godzinie.
Czy testosteron w zastrzykach by pomógł ?

Zmieniony przez - Szybki2121 w dniu 2020-03-03 19:29:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 14634 Napisanych postów 14151 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328998
Szybki2121

Czy testosteron w zastrzykach by pomógł ?

masz testosteron pod górną granicą, więc w czym ma Ci pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 364 dni Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 473
To jak obniżyć resztę hormonów ? Miał ktoś podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7106 Napisanych postów 77061 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 644437
Tam wszystko jest na granicy . Kto Ci zlecił te badania ? Jakies niekorzystne objawy odczuwasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
flex1976
Tam wszystko jest na granicy . Kto Ci zlecił te badania ? Jakies niekorzystne objawy odczuwasz ?

Co na granicy ? Jest nadmiar hormonów

Zmęczenie, słabe libido, słabe erekcje , pamięć, koncentracja, brak motywacji, kłopoty ze snem, dosc czesto nerwy.
Leków nie biorę. 3 - 2 dni przed badaniem cwiczylem boks przez godzinę i skakanka czy to mogło wpłynąć na wynik ?
Badania sam pojechałem zrobic bo już wcześniej tez były takie wyniki tylko prolaktyna byla powyżej 500 i FSH nie było za duże A test z hormonów miala podobne wyniki jak teraz. No i testosteron byl mały bo -10 i byłby już niedobór.
Byłem u endokrynologa bo też miałem TSH duze czyli niedoczynnosc ale już jest dobrze.

Zmieniony przez - Szybki2121 w dniu 2020-03-04 13:09:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7106 Napisanych postów 77061 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 644437
Co na granicy ? Jest nadmiar hormonów

——- to ze nieznacznie przekroczone i niektórym takie wyniki nie przeszkadzają

Zmęczenie, słabe libido, słabe erekcje , pamięć, koncentracja, brak motywacji, kłopoty ze snem, dosc czesto nerwy.
Leków nie biorę. 3 - 2 dni przed badaniem cwiczylem boks przez godzinę i skakanka czy to mogło wpłynąć na wynik ?
Badania sam pojechałem zrobic bo już wcześniej tez były takie wyniki tylko prolaktyna byla powyżej 500 i FSH nie było za duże A test z hormonów miala podobne wyniki jak teraz. No i testosteron byl mały bo -10 i byłby już niedobór.
Byłem u endokrynologa bo też miałem TSH duze czyli niedoczynnosc ale już jest dobrze.

—— no to udaj się ponownie do endokrynologa , tym razem z obecnymi wynikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boczne przyparcie rzepki

FuckBaton