SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki -> Libido a raczej jego brak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2400 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21064
Ostatnio przez 1,5 roku czysto, zdrowa dietka, witaminki i minerały.
Libido kicha, niepełny wzwód, brak wzwodów porannych etc. ogólnie nic mnie nie kreci, a jak staje to żal, spokojnie idzie go odginac na boki. Na chwilę obecną przebadałem prywatnie (rano 7:30, wiek 24 lata):

Morfologia, TSH, Test całkowity i estradiol. Wszystko niby w normie.

estradiol 19,58 pg/ml (7,63 -42,59)

testosteron 562.3 ng/dl (29 - 836)

tsh 1,53

w piątek ide z tym do ogolnego. Skierowanie od innego ogólnego (który zadnych badan nie chciał wypisać tylko odrazu do endokrynologa posłał -wizyta w lutym). Czy coś mogę u ogolnego zdziałać nawet doraźnie, choćby o wypisanie jakich badań poprosić, bo domyślam się ze o undestorze czy inhibitory aromatazy moge zapomnieć z takimi wynikami.

Przyznam szczerze, że planowalem lajtowy cykl mety+undestor na lipiec lub sierpień.. no ale imo bardziej niż na miesniach to zależy mi na sterczącej pałce, no ale jak oni nie chca mi jej uruchomić to sam to zrobię :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 34410 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250840
Prolaktyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2400 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21064
No własnie o niej zapomniałem (chciałem przyoszczędzić licząc, ze to niski test?) a też upatruje w niej problemu tym bardziej, że w zimie to libido praktycznie nie istniało, kupiłem z ciekawości B6 leciało po 400-500mg i poprawiło się i jest tak jak teraz na pół gwizdka. Czyli jak co ta prolaktynę przebadać czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
zbadaj prolaktynę, bo przy tych wynikach co wrzuciłeś nie powinieneś mieć problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1720 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22401
Czy ten cykl półtora roku temu zawierał nandrolon? Zrób prolaktyne ale zacznij badania od urologa a potem dobrze sie zastanów zanim wybierzesz endokrynologa. Lepiej androloga .Często sikasz?Miałeś jakieś problemy z pęcherzem? Urolog zbada prostate, jej przerost moze powodować te problemy

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 34410 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250840
na 100 % tam tkwi problem.

Skocz na badania i daj info tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Zero nadro, ja latam lajtowo meta, test. Z sikaniem zero problemów, poza tym ze rożnie ze strumieniem. Idę do endokrynologa, bo kolejka krótsza., choć i tak pewnie pójdę prywatnie.. tylko nie wiem skąd brać kasę na te wszystkie badania. Niemniej tak czy siak mam jakiś punkt wyjścia jakbym planował cykl. Postaram się w poniedziałek wrzucić wyniki lub choć co powiedział ogólny. We wtorek ide na operacje więc, może mi się trochę rozwlec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
To ze nie lecisz aktualnie nandro nie musi wykluczac za wysokiego poziomu prolaktyny.

reszta badan jest ok.

Na badanie prolaktyny jakos znajdziesz te 30zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46809
prostata ma jakis wplyw na wzwod?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1720 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak i to duży

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46809
aha i proscar powinnien poprawic? prostate?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie cyklu deca + enan + winstrol

Następny temat

Antyestrogen solo.

Fruzelina