SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki -> Libido a raczej jego brak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Proscar to finasteryd - służy właśnie do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesady PRL napewno sprawdzę. Dodam jeszcze, że od kwietnia biorę:

Nebivolol (5-10 mg/day) was given for 12 weeks to 32 patients aged 30-65 years with mild and moderate hypertension. Parameters of pituitary-gonadal system, lipid peroxidation and antioxidant system were determined before nebivolol, and after 1 and 3 months. Normalization of diastolic blood pressure effect was achieved in 87.5% of patients with maximal blood pressure lowering (by 18-20%) after 3 months. Administration of nebivolol was associated with decreases of follicle-stimulating and luteinizing hormones, significant elevation of testosterone concentration (p<0.001), suppression of processes of lipid peroxidation and improvement of activity of antioxidant system. The drug was well tolerated.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Koks przy braniu leków na nadciśnienie a w szczególnosci beta-adrenolityków częstym objawem ubocznym jest wlasnie zaburzenie libido i problemy z erekcja.10 mg dziennie to jest dosyc spora dawka zazwyczaj stosuje sie 5mg.To moze byc przyczyna.Sprawdz prolaktyne jak bedzie OK to zasugeruj kardiologowi zmiane leku. Jest setki leków na nadcisnienie i problemy sercowe.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Jak kiedys kupowalem pompki w aptece to jednak nie na darmo pan sprzedawaca powiedzial- Za 10 lat zapraszam po Viagre Z tym , ze 10 lat j**lo a pala dalej stoi No deczko ostatnio klopotow mialem jak zapomnialem sie odblokowac , ale teraz na cyklu nie wiem co robic z popendem. Jak wszystkie wyniki beda ok i prostata wporzadku to pozostaje Ci tylko BOMBA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Moim zdaniem Ci co maja z tym problemy musza byc jakos do nich predysponowani a aptekarz bezczelny typ Trzeba bylo mu odpowiedziec cos w stylu "Twoja zona mi kupi"

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-14 01:21:50

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hermann1 ale ja nie mam nadcisnienia, kardiolog mi przepisał profilaktycznie na aorte, zresztą to jest BB 3 generacji, zero skutków ubocznych. Na erekcje wpływa pozytywnie, nie tylko ze stymuluje test, ale i zwieksza wydzielanie NO.. tak jakbym cały czas wpieprzał najlepsze stejki na rynku. A dawkę mam niska 2,5g, 10 to pewnie grubo po 50 bedę brał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
E tam zero.Nie ma leków nieszkodliwych.Co do dawki to zrozumiałem ze bierzesz 5-10 mg.Dawka którą stosujesz jest faktycznie niska i to nie bedzie miało wpływu na potencje.Odnosnie skutków ubocznych to jest tak że moga one wystapic ale nie muszą Tu masz ulotke polskiego odpowiednika Twojego leku z ta sama substancja czynna Przeczytaj.Zrób te prolaktyne i wklej wynik , pogadamy.Bedzie dobrze Pozdro i zdrówka.http://leki-informacje.pl/lek/ulotka/813,nedal.html 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś bylem u ogólnego. Pokazałem mu wszystko, zapytałem czy to aby czasem nie prolaktyna.. na co on ze mu się nie wydaje, ze to raczej albo jeszcze stary betabloker (co brałem w listopadzie) albo potrzebna wizyta u psychiatry i jakiś delikatny antydepresant. Normalnie mialem ochotę szczekę z ziemi podnieść. No ale po dłuższym namyśle przepisał skierowanie do urologa by pierw sprawdził czy wszystko tam jest ok.. nie wiem jeszcze jak tam terminy. Jednak wiem, że w poniedziałek robię prywatnie tą prolaktynę, ale mam pytanie jak kwestia posiłków przed badaniem, wysiłku, masturbacji etc. Lepiej coś z tego zrobic i ją podbić, by konowały wiedziały o co chodzi, czy zdać się na naturę tj. że będzie odpowiednio wysoka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
do urologa idź też prywatnie, normalnie terminy będziesz miał z pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
ale zapisać się tak czy siak możesz, masz skierowanie, będziesz miał porównanie od dwóch "specjalistów"
od siebie życzę powodzenia bo żeby leczyć się w naszej służbie zdrowia, trzeba ogromnej determinacji i niestety siana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie cyklu deca + enan + winstrol

Następny temat

Antyestrogen solo.

WHEY premium