SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykroki mega pompa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam dzisiaj zrobiłem nieco inny trening nog bo zaraz po 3 serii siadów zrobiłem wykroki w 4 seriach po 20powtórzeń nogi były spompowane na maxa od kiedy przestałem robić wykroki nie czułem takiej pompy potem chciałem zrobić reszte ćwiczen według planu treningowego wypychanie ciężaru na suwnicy lecz zrobiłem ledwo dwie serie bo dalej po prostu nie byłem wstanie mialem taka pompe po wykrokach że na suwnicy nogi mi się trzęsły i ciężko było mi je zgiąć były już na maxa dokrwionę to samo przy prostowaniu nóg na maszynie w siadzie,nie mogłem ich dopiąć dobrze bo były za bardzo spompowane i odmawiały pracy.Czy więc taka odmienność treningowa jest dobra bo żadne cwiczenie poza wykrokami nie pompuje mi takiej ilości krwi do miesni i po samych siadach wyprostach i wypychaniach na suwnicy zauważyłem że przestałem mieć zakwasy takie jak na poczatu czy więc wykroki bedą lepszym rozwiązaniem od np wypychania na suwnicy? Bo raczej bd musiał robić je zamiast jakiegoś cwiczenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Nie można mówić, że coś będzie lepsze, a coś gorsze, jak i zakwasy nie są wyznacznikiem jakości treningu. W każdym cyklu powinieneś rotować ćwiczeniami i metodami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer.

Następny temat

treningg

WHEY premium