SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjaśnienia n temat Splita

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
Witam, mam zamiar przejscia z treningu FBW na trening split - w celu zwiekszenia masy miesniowej, mam kilka pytan odnosnie tego treningu. Wiem ze istnieje duzo watkow odnosnie tego tematu ale praktycznie kazdy mowi co innego ;(

1. Ile nalezy wykonywac seri podczas treningu na mase ? Spotkalem sie z czyms takim :
"a) W planie na mase na duze partie 12-16 seri, a male partie 8-12 seri. "
Czy naprawde trzeba wykonywac az tyle seri ?
2 Lepszy jest plan treningowy podczas ktorego cwiczymy 1 czy 2 razy dana partie miesni w tygodniu?

Dzieki za pomoc, przepraszam za bledy i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Najpierw wypełnij ankietę, napisz dlaczego zmieniasz plan, podaj wyniki siłowe, i napisz jakie plany do tej pory przerabiales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Jak to aż tyle ?:D to co ty chciałeś 3x machnąć sztangą i spowrotem przed telewizor ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Seria serii nie równa

Sam aktualnie na samą klatę mam 25/27 serii i rosnę.Oczywiście traktuj to jako ciekawostkę,bo mam z pewnością trochę inny staż aniżeli Ty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Pleców + hantle

Następny temat

Plan treningowy na mase

WHEY premium