SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjście z zapuszczenia w/g Moderatora

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardzo bym chciała mieć tak zapuszczone ciało

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
nie pogniewalabym sie za u siebie za takie zapuszczenie powodzenia w wychodzeniu z "zapuszczenia" guru moj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
obliques
aaa drobiazgi
mam nadzieje ze uczucie bycia babcia odejdzie i forma wroci

proponuję zamienić sformułowanie uczucie bycia babcią na uczucie bycia staruszką
w moim przypadku w/w uczucie nie jest związane z "formą"
ale jestem upyerdliwa
będę podglądać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no to pozamiatane Iza gdzie ty z nami nie jedna mloda laske mozez zawstydzic .....ale szacuneczek ze bawisz sie z nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Rzeczywiście zapuszczona, widać ten tłuszcz... Mam nadzieję, że masz już spore kompleksy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Nowe postanowienie: od dziś, się zapuszczam, aby chociaż w 1/10 wyglądać, tak jak Szefowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
mi się takie "zapuszczenie" marzy... powodzenia! żeby było jeszcze lepiej, niż jest teraz

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
i ja podglądam i obserwuje to wyprowadzanie z zapuszczania, którego dostrzec nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ciało git....ciekawy dziennik sie zapowiada, będę śledzić i powodzenia w osiągnięciu celu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zapuszczona? A to ponoć ja jestem marudna i się czepiam rzeczy, których nie ma :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o ocenę ilości aktywności

Następny temat

Ember / na dobrej drodze do 40 :-)

WHEY premium