SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyglad klatki +fotki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Popraw barki i kaptury a twoja klatka nabierze wygladu.

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
suchy_t - usunalem bo było tego za dużo- jeżeli dobrze pamietam, nie wracając do powtórnej analizy tatego planu- jeżśeli chcesz to możesz te ćwiczenia ponownie wrzucić lecz wtedy wyrzuc uginanie ze sztanga i unoszenie sztangielek bokiem w staniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
w czwartek przetestuje, a jak będzie mi mało to jeszcze jakieś ćwiczenie zrobię i tyle.. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
na moje zdecydowanie za dużo powtórzeń, 14, 12 ? siła ci nie wejdzie na takiej ilości albo inaczej, wejdzie ale nie w takim stopniu jak na mniejszej ilości, z masą podobnie, no żeby mięsień rósł trzeba zwiększać ciężar więc znowu plus na mniejszą ilość powtórzeń.



Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-02-26 22:30:28

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
barki, ręce w sumie można świetnie i na tylu powt. zbudować- siła jeżeli nie jest celem samym w sobie- a siła powinna także trochu skoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie no pewnie, tylko kolega ma już jakiś staż i dla niego wystarczy już mniejsza ilość powtórzeń. A jak taka starczy to po co robić więcej kiedy z mniejszą ilością wykona większym ciężarem czyli bodźcem do rozrostu.

oczywiście też to kwestia indywidualna.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
W tym rzecz, że mi nie zalezy specjalnie na masie klatki i na sile... chodzi mi bardziej o wyrzeźbienie , podniesienie do góry... wczoraj robiłem ten trening, zakwasy olbrzymie i dobrze, i a na następnym treningu zaczne od 12 powtórzeń, bo za szybko sie mecze przy większej ilości.. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
większa ilość nie ma nic wspólnego z rzeźbieniem - mit.

wszystko zalezy od diety.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Na następnym treningu zaczne od 12 powtórzeń, bo za szybko sie mecze przy większej ilości.. :]

To jak sie nie chcesz zmęczyć to lepiej posiedź przed telewizorem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
dobra rada. a chodzi mi oczywiscie o to, ze nie mam pozniej wystarczająco duzo siły żeby robic pozostałe ćwiczenia ich odpowiednich ilości przy dobrej technice.. ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krótkotrwały trening rzeźby

Następny temat

Plan Tygodniowy

WHEY premium