SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyczuwalne guz powyżej pępka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chcialbym zaczac cwiczyc ale chce sie uporac z problemem. Czym może być spowodowane zgrubienie nad pępkiem lekko pod lewym żebrem? Od kiedy pamiętam już w podstawówce miałem w tym miejscu zgrubienie i ostatnio miałem lekkie załamanie psychiczne, bo pojawiła się krew przy wproznianiu i następstwa z tym związane, że psychika zaczęła działać. Chciałem zacząć ćwiczy, ale czuję dyskomfort w obrębie jelit. Przy chodzeniu mam ciągle napięty brzuch (nie jest to dla mnie wielki problem bo całe życie chodzę z napiętym brzuchu i robię to automatycznie bo inaczej czuje ciagnięcie ) jak np leżę na boku to czuję ciągecie w obrębie jelit i podkładam sobie kołdrę lub poduszkę żeby brzuch był w pozycji prostej. Jestem szczupły. Mam 182cm wzrostu przy 69-73kg wagi. Byłem na usg i lekarz nie stwierdził guza co mnie zdziwiło. Robił badanie palpacyjne i przy uciskaniu czułem tępokujacy ból w miejscach nacisku. Uznał ze to wzdecia i przepisał jakieś leki. Przez to np. nie mogę biegać. jednym słowem czuję dyskomfort w jamie brzusznej w obrębie jelit. To zgrubienie mam wrażenie że jest większe niż kilka lat temu. Wyczuwalne bardziej jak długo nic nie jem. Czuję w tym miejscu (tylko bardziej pod żebrem) często kująco piekący bol nierzadko promieniujący na jamę brzuszną. Nie wiem czy to od tego czy nie ale brałem pod uwagę że może coś z trzustka, która pod usg też nic nie wykazała. Może serce, bo niekiedy mam kołatania i nierówne bicie, głównie w nocy. Ale temat dotyczy się tego guza. Brzuch mam dosc twardy, a sam guz w dotyku jakby mięsień ale nim nie jest. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
To forum sportowe, nie medyczne.
Jeżeli diagnoza jednego lekarza nie dała Ci jasnej odpowiedzi, to skonsultuj się z innym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety nie wiemy co Tobie dolega. Pamiętaj, że jesteś na forum sportowym, a nie medycznym, więc nie jesteśmy w stanie tutaj diagnozować chorób. Od tego są lekarze specjaliści, którzy przeprowadzą dokładne badania fizykalne i USG. Dobrze zrobiłeś wybierając się do takiego i to on na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzi, co Tobie dolega. Skoro już u niego byłeś i nie uzyskałeś odpowiedzi, to sugeruję wybrać się do innego. Tutaj niestety nie ma szans na odpowiedź. Możemy pomóc Tobie w żywieniu, treningu, czy suplementacji.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietetyk czy trener online?

Następny temat

Sytość - problem

WHEY premium