SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie odwaznika 17,5kg na ilosc powtorzen

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 631 Wiek 9 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2986
W mojej okolicy 5 Czerwca szykuja sie takie zawody.Jak to polaczyc z treningiem?w Poniedzialki robie klatke i triceps,tyle,ze po treningu tricepsu bede ju mocno zajechany...Czy lepiej to robic z barkami i bicepsem?i zasadnicze pytanie raz?czy 2 razy w tygodniu to robic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7718
Ja intuicyjnie robiłem to po ławce. Ciężka ława po niej odważnik 17,5 na duzooo powtórzeń w poniedziałek. W piątek ława pod hipertrofie i ciężkie odwazniki na ok 5 powtórzeń wszystko siedząc.

Na dłuższą metę nie dałem rady i po miesiącu zaczął się regres ale doszedłem do 61 powtórzeń. Nie jest lekko łączyć to z wyciskaniem leżąc. Silowo-wydolnosciowe sporty nie koniecznie się nakładają z silowymi

Girevoy sport & deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 631 Wiek 9 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2986
Najwzniejsze do wycikanie odwaznika sa triceps i barki,wacham sie czy robic te wyciskanie raz czy 2 razy w tygodniu,chyba raz...po barkach,bo po tricepsie to juz bede mocno zajechany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
chyba zebym najpierw robil odwaznik a potem triceps?Ale nie,jak bede meczyl odwaznik na maxa to Wyciskanie odwaznika to nici wyjda z treningu tricepsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7718
Ja już po odwazniku na max nie robiłem trica i barków. To dosyć spora objętość i możesz mieć problem z regeneracja. Z drugiej strony, każdy jest inny i może dasz radę. Musisz sprawdzić na sobie

Girevoy sport & deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5883 Napisanych postów 10963 Wiek 63 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83755
Gdzie się odbywają te zawody ?
Dajcie więcej info o nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ok dam znac jak juz bedzie pewne ze beda te zawody,bo narazie wiem "na gebe" .A TERAZ KONKRETNIE dzis wrocilem na siłownie po rocznej przerwie-złamana reka w nadgarstku.Najpierw troche wysiskania lezac 110kg *4 razy waga 84kg czyli naraz bym pewnie ze 130kg wycisnal(stary rekord 172kg)PRZY WADZE 85kg-wiem ze dupy nie urywa,ale dwukrotnosc swojej wagi raw wyciskalem,w koszulce 230kg waga 88kg.Potem rozpietki,i wyciskanie wasko no i tu juz zaczely sie schody przy 80kg juz lewa reke(ta zlamana)odstawala wyraznie,krzywo to szlo)troche bolalo,ale jeszcze dalo sie wytrzymac,potem wyciskanie sztangielek na triceps.No i w koncu cwiczenie o ktorym jest temat zrobiłem 21 razy-lewa reka-ta zlamana -bo jestem leworeczny.No czyli na dzien dzisiejszy mairkuje ze jakby to nie bylo po treningu tricepsu zrobiłbym z 25-cieniutko.Chciałem też przeproisc wzorka,za te moje "madrasci" IPF vs WUAP.Latwo sie komentuje jak sie samemu nie trenuje,niestety na ta chwile nie jestem w stanie trenowac na rekord 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Swieto Ludowe w Nidzicy 5.06.22 ale jeszcze nie jestem na 100& pewny czy bedzie te wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 3076 Napisanych postów 18538 Wiek 56 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327115
Witebski
.Chciałem też przeproisc wzorka,za te moje "madrasci" IPF vs WUAP.Latwo sie komentuje jak sie samemu nie trenuje,niestety na ta chwile nie jestem w stanie trenowac na rekord 1

SPOKO NIC SIĘ NIE STAŁO .

3 Maj się

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-05-11 22:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Witebski, 21 powtórzeń oznacza raczej że masz więcej czerwonych włókien mięśniowych i raczej trzeba trochę potrenować pod wytrzymałość. Chyba że to faktycznie problem ze złamaniem albo zobacz czy na pewno ciężarek był 17,5 kg. Na takich zawodach najczęściej używaną stary odważnik wojskowy. Kupiłem taki, robiłem dobre wyniki i już widziałem się na podiach a później się okazało że mój ciężarek naprawdę miał 16 kg i musiałem do niego dorobić zawieszkę 1,5 kg

Girevoy sport & deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzis trening barkow,po treningu 23 razy 17,5kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palenie papierosów a wynik w trójboju,wyciskaniu

nutloveb