SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klatę (pierwszy raz)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 361
Cześć. Mam takie szybkie pytanie. Ile zwyczajny zdrowy mężczyzna powinien wycisnąć na klatę jeśli robiłby to pierwszy raz i wcześniej nie ćwiczył? Takie pierwsze pójście na siłkę.


Zmieniony przez - UDestiny w dniu 2015-12-11 10:07:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nikt ci na to nie odpowie, każdy ma inne predyspozycje. Jeden wycisnie swoją wagę ciała a drugi 50% i mniej.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie i nie wiem po co Ci ta wiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Chcesz od razu maxa sprawdzać? Lepiej nie rób tego przy kolegach, bo będzie siara. Najpierw potrenuj z rok czasu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 361
Poprostu się tym zaciekawiłem,chodzi mi o średnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mimo wszystko. Nie można sprecyzować odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 361
Znalazłem taką tabelkę, myślicie że jest choć trochę wiarygodna?http://www.trener.pl/artykul71_Ile_powinienem_wyciskac.html?offset=0 Jeśli nie można sprecyzować to może niech każdy oddzielnie podaje swój pierwszy wynik w wyciskaniu. Jak to było kiedy pierwszy raz zawitaliście na siłownię?


Zmieniony przez - UDestiny w dniu 2015-12-11 11:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Tutaj rzeczywiście niebagatelną rolę odgrywają predyspozycje czy nawet tryb życia, jaki prowadziłeś dotychczas.

Tabelka w jakimś stopniu oddaje rzeczywistośc.Jak zaczynałem to te 40kg wyciskałem, ale wtedy nie byłem mężczyzną tylko nastolatkiem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Podobno każdy człowiek powinien wycisnąć równoważność swojej wagi. Taki ciężar jest bezpieczny dla stawów. Ja zaczynałem w wieku 16 lat od 70kg, chociaż po żniwach u ciotki nie wydawał się to jakiś specjalnie wielki ciężar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do oceny

Następny temat

Ćwiczenia rozciągające w superserii

WHEY premium