SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na TRICEPS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 801
Witam ,jaki sposób w.w wyciskania jest według was bardziej korzystny i w większym stopniu angażuje tricpes ,sczegolnie głowę długą -z lokciami na zewnątrz czy przeciwnie ,przy ciele ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jakie czytales juz tematy na ten temat w tym dziale czy w innym, ponadto warto by moze napisac w czym masz problem, bo chyba juz probowales wykonywac o cwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeśli zależy Ci na głowie długiej, prowadź łokcie przy ciele i uzupełnij trening przenoszeniem sztangi na zgiętych ramionach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 801
Ronie220 ,przenoszeniem czyli chwycic lamana jak na francuzy i przenosic z nad glowy pod glowe ze zgietymi ramionami w stawach lokciowych ? O to chodzi ?jeśli tak to bardziej absorbuje tym klatke i zębate , takie mam wrazenie. Co do wyciskania ,próbuje teraz wycisku z lokciami na zew wiem ,ze mowi sie o wyciskaniu z lokciami przy ciele ,jako aktywatorze głowy długiej ,ale mam wrazenie ze pierwsze pozwala mi lepiej.angazowac triceps ,jest rozciagany ,a glowa dluga teoretycznie się dopina. Popróbuje jeszcze i zobacze ,zawsze robilem.przy ciele wiec nie szkodzi sprobowac.A co zmyslicie. O tym na zewnątrz , jak to wygląda u was ,ktore jest dla was lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Tak, gdyż to jest dodatkowa funkcja głowy długiej.Mi lepiej "wchodzi" na prostej sztandze bądź z użyciem drążka dolnego wyciągu.Natomiast ćwiczeń ukierunkowanych na ten rejon jest więcej.
U mnie najlepiej sprawdza się wyciskanie francuskie z gryfem prostym za głowę bądź wyciskanie francuskie siedząc.W tym pierwszym łokcie są w bezpieczniejszej pozycji, więc można iść siłowo.Ja czasami zakładam nawet 65/70kg.

Wyciskam zawsze z flarowaniem łokciami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (przeładowane mniejsze partie?)

Następny temat

Czy taki plan ma wgl sens?

WHEY premium