SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Żołnierskie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 dni Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 34
Witam
Mam pytanie czy do wyciskania żołnierskiego można używać tej sztangi mniejszej (12kg) zamiast normalnej (20kg)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 304 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5221
A powiedz czemu uwazasz, ze nie można? Zabrania ci ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5543 Napisanych postów 7369 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229074
Używasz obciążenia dostosowanego pod siebie i swoje możliwości , Czy to jest krótki gryf czy długi czy sztngielki czy ketle to już twoja sprawa ( ważne abyś robił dobrze technicznie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 107 Wiek 44 dni Na forum 43 dni Przeczytanych tematów 752
Możesz używać gryfów o każdej wadze i długości ,tak samo jak i hantli ,byle tylko technika na tym nie cierpiała.

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."

Victor Hugo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1319 Napisanych postów 4974 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 119144
Ja_Robertt
Witam
Mam pytanie czy do wyciskania żołnierskiego można używać tej sztangi mniejszej (12kg) zamiast normalnej (20kg)?

koledzy nie maja racji
musi koniecznie być olimpijka na poczwórnych łożyskach ,skalibrowana do 0.001kg , i nie jakiś treningowy model ,tylko turniejowa z ostrym ryflowaniem aby z dłoni nie wypadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4690 Napisanych postów 43262 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346364
KEBUL74
Ja_Robertt
Witam

koledzy nie maja racji
musi koniecznie być olimpijka na poczwórnych łożyskach ,skalibrowana do 0.001kg , i nie jakiś treningowy model ,tylko turniejowa z ostrym ryflowaniem aby z dłoni nie wypadła

Potwierdzam! Trening na innym gryfie nie przynosi żadnych efektów!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 dni Na forum 23 dni Przeczytanych tematów 60
Gryf to pikuś. Należy zwrócić uwagę, aby w fazie opuszczania lewy brak był skierowany na północny-wschód. Bez tego dysproporcja murowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10246 Napisanych postów 116976 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381271
jest tak sprawa jaką długość ma ta sztanga 12 kg jak 180 cm ok, jak 120 to moze być za wąski chwyt.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu, słaba klata

Zestaw 1