SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie .. rekord..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
Witam. Mam 15 lat i ważę 62 kg, mój rekord w wyciskaniu wynosi 68 kg. Ćwiczę od miesiąca i chciałbym zwiększyć mój rekord jak najszybciej. Ile razy w tygodniu muszę ćwiczyć i jakie ciężary po ile serii wyciskać aby zwiększyć rekord? Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam Mateusz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
na moim przykladzie - robilem jak najwiekszymi ciezarami potrafilem wykonac daną ilosc powtórzeń czyli np. 1seria - 8x max ile potrafilem , 2 seria 6x max ,3 seria 4xmax , i ostatnia 4 2x max , zrobilem na tym w rok czasu 55kg , zaczynalem to podnioslem ,,na raz''60 kg a obecny rekord pobity w niedziele to 115kg co w moim wieku jest dla wiekszosci wielkim zaskoczeniem-14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
cierpliwosci!! musisz pocwiczyc jeszcze chociaz z rok zanim wezmiesz sie za trening na sile. pracuj w tym czasie nad technika wyciskania i dopracuj diete. jestes bardzo mlody, a sciegna, wiazadla, stawy potrzebuja wiecej czasu by przyzwyczaic sie do obciazen. w kazdym cwiczeniu nie rob mniej niz 8powt. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Przeprowadzam wlasnie test odnosnie zwiekszenia rekordu na klate jak masz ochote to mozesz sledzic moze Ci sie przydac na przyszlosc wiedzy i nowych doswiadczen nigdy za duzo

https://www.sfd.pl/temat298344/ 

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
no ja w rok doszedlem do 110kg na poczatku bralem ok 50kg- tylko suplementy bralem.Mam teraz 16 lat i urwalem sobie miesien kolo klatki i narazie mam sie leczyc 3 miechy...i nawet pompki nie moge zrobic..a od wypadku minely 2tygodnie..w odpowiednim wieku mozna wyciskac odpowiedni ciezar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
Dzieki za odpowiedzi. Ale byłbym wdzięczny jakby ktos napisał grafik serii razem z obciążeniem np. 50 kg - 10 serii <- cos w tym stylu :)

A co do mojego rekordu to byłbym zadowolony z 75 kg :) i jak narazie nic nie biore i nie mam zamiaru brać.

Pozdrawiam Mateusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
nikt nie pomoże :( ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
a ile powtorzen maxymalnie robisz teraz na 50kg, ile na 40kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
teteraz na 50 kg robie maksymalnie około 10 powtórzeń, a na 40 kg robie około 23 ... czemu "około" ponieważ nie raz robie troszeczke więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
to rob 4serie na 50kg(oczywiscie najpierw rozgrzewka20,30,40kg)jesli w czwartej seri zrobisz10lub wiecej powt to na nastepny trening rob serie na 52,5kg itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
Ok. Dzieki wielkie. JAk poskutkuje to napisze tutaj wynik.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Senegroth za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII Akademickie Mistrzostwa Śląska w WL

Następny temat

KALENDARZ ZAWODÓW NA 2007 NA PODKARPACIU

WHEY premium