SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Czy dobrym rozwiązaniem jest rozłożenie 15 powtórzeń wyciskania na płaskiej na 3 serie po 5 powtórzeń wyciskania na płaskiej, skośnej głowa dól i głowa góra?

No pain,no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Nie, ponieważ to byłoby za dużo wyciskań, nawet jak na split, o FBW nie mówiąc. Wyciskanie płasko, góra i rozpiętki to optymalny zestaw na klatkę. Na dół zawsze są pompki na poręczach, naprawdę bardzo dobre ćwiczonko

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Chyba niewyraźnie napisałem i wy przez to źle odebraliście Chodzi o to ze dalej bym pozostał przy 15 potworzeniach ale na 3 sposoby

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
podaj pierw staz woek waga cel itd

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
a ja zrozumiałem i mówię że nie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Chodzi mi właśnie głownie o dolne mięśnie klaty bo są najgorzej rozwinięte ale koorwa nie mam poręczy

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja to robię na dwóch solidnych oparciach od foteli. Jest co prawda gorzej ale idzie jakoś

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Coś sie wymyśli Łap sogacza

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
przy hst podobnie sie rozbija ale np zrobisz 3 powt i następna seria 2 powt i to liczysz jako 1 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Zabisko Ale ja trenuje ACT takie zmodyfikowane wg moich upodobań i mam na razie 1 serie wyciskania 15 powtórzeń i myślałem ze w/w rozwiązanie może być dobre ale okazało sie ze nie za bardzo

No pain,no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka dysproporcja klatki - kilka pytań

Następny temat

Czy czas na zmianę planu??

WHEY premium