SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycina na wakacje :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Witam.
Chciałbym ruszyć z 3 cyklaem,i uzyskać suchą odtłuszczoną mase mięsniową, mam propa i dozucił bym anavar + proviron czy nolve tez juz zaczac w trakcie cyklu ?? zeby wode sciagało jak to rozpisać i jak brać chyba że macie jakieś inne pomysły ??,i jak z odblokami ?? mam tendencje do zlewania sylwetki przez estrogeny ciężko brzuch dojechać, prosiłbym o pomoc w ułożeniu cyklu,z góry dzieki !!

WIEK:29
2. WAGA: 89,5
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps:43,5
-klatka:116
-udo: 64
-talia: 86,5
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat ( z przerwami )
6. DIETA: tak, ale bez liczenia, na oko jedynie,
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1) Omnadren 1-8 po 250mg E7 , 2) Prop E2d od 1ml-1,5-1,Deka E2d 1ml, Vino E2d 50mg
8. TRENING: masa mięśniowa
9. CEL CYKLU: Sucha masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 2 i pol roku
11. POZIOM BF%: brak info
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik, w czasie kontuzji tendencja do chudniecia i zalewania postawy
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145
-martwy ciąg: brak info
-przysiad: brak info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a jesteś pewien, że zalewa Cię od estro a nie od złej michy na cyklu?prop+oxa b. fajne połączenie na wakacyjną formę, ale bez przypilnowania miski nie licz na suche mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
ogolnie mam tentencje do nabierania wody i zalewanie sylwetki nawet jak nie jestem na cyklu, a teraz rozsadnie bo takie rady od specjalistow ze dobra opcja to kur.. sam wiem, mam jeszcze clena dodac go do cyklu czy nie ?? i jak z tym provironem lub nolwa kiedy dodac i co potem z odblokami ??

Zmieniony przez - boss83 w dniu 2012-06-28 19:28:52

Zmieniony przez - boss83 w dniu 2012-06-28 19:31:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie dodawaj póki michy nie ogarniesz bo towar się zmarnuje tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jw dobra oxa , prop micha i jakis spalacz i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2397
Ja tylko po oxie z winem wychlastałem się z żyłkami na żyle,dobra dieta ujemny bilans i suple do tego to podstawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jak miche przypilnujesz to i na omce sie wytniesz, ogolnie wycinke zrobic nie jest wcale ciezko wystarczy diete dobrze przypilnowac i strzelac aeroby/interwaly za o wiele trudniejsze uwazam zrobic dobra sucha mase z zachowaniem jakosci

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
no i z tym się zgadadzam, interwały śmigam tylko chodziło mi ile mg brać anawaru do tego propa i kiedy wrzucic ten proviron, bo clena daje tak od 4 tygodnia bicia propa 2on 2 off i jakis spalacz dozuce a z tymi odblokami to hcg wystarczy i clomid ??

Zmieniony przez - boss83 w dniu 2012-07-02 18:33:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak odblokowac sie po Muscle Tast od Burneiki?

Następny temat

Dodatek......

WHEY premium