SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg do sufitu - recenzja.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Wyciąg do sufitu Kelton (139zł) - http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/15/410
Pieniądze wpłaciłem 22 lipca w czwartek, doszły 26 lipca - w poniedziałek. Dwie godziny później otrzymałem komunikat o wysłaniu sprzętu. Doszedł dziś, wszystko w jak najlepszym porządku.

Rozpakowałem, wszystko fajnie zapakowane, żadnych uszkodzeń.

Bardzo solidna konstrukcja - myślę, że wytrzyma spokojnie parę lat

Jedna nakładka na śrubę niestety nie pasowała więc musiałem użyć młotka.

Od siebie dodałem jedno - obwiązałem stalową linkę taśma izolacyjną przy tulejce, tak, aby nie latała

Chyba największym problemem było wywiercenie otworów - nie miałem odpowiedniej wiertarki, jeden otwór i padała
No ale w końcu się udało. Wszystko idealnie pasowało.

Jednak w to że "200kg go nie ruszy" nie uwierzę, dopóki nie zobaczę

Głębokie rowki w kółkach - tak jak w opisie.

Mam tylko zastrzeżenia co do wykonania kółek - jedno jest minimalnie krzywe przez co stalowa linka ociera, może nie przeszkadza w ćwiczeniu, bo chodzi gładko, ale robi niepotrzebny hałas.

Ogólna ocena: 5+/6
Byłoby 6 gdyby nie problem ze śrubą.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania: pytajcie!

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Robert682 w dniu 2010-07-27 19:30:07

Zmieniony przez - Robert682 w dniu 2010-07-27 19:30:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jaki masz sufit?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Beton - bo to w piwnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Szkoda, myslalem ze masz tak jak ja zwykle gary otynkowane jedynie i sie trzyma na tym

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Ale z drugiej strony nie masz problemów z wierceniem
Miałem taką zwykłą wiertarkę za 50zł z jakieś Tesco czy coś i po jednym otworze się nagrzewała albo wiertło wypadało bo za słaba moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wiertarke akurat mam porzadna Makite;] Tylko wiertel nigdy nie mam takich jakiew potrzebuje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Po roku używania muszę przyznać że już nie jestem tak zachwycony jak na początku. Może działa, może wytrzyma te 200kg ALE:
-linka ociera o kółka co utrudnia ćwiczenie - nie wiem czy kółko jest krzywe, czy ja coś źle zamontowałem
-linke zmieniałem już z 5 razy, cały czas się wygina, pewnie j/w
-karabińczyki też zmieniałem kilka razy

Nie są to może jakieś wielkie wady, ale zawsze. Chociaż za taką cene - czego miałem się spodziewać, zresztą nie ma produktów bez wad

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Robert682: Podeślij fotki jeśli masz możliwość, możesz tutaj albo na FB rzucę okiem zobaczymy co to się tam dzieje. Coś wymyślimy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HD18, HD15

Następny temat

Recenzja ławki Tryton

WHEY premium