SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybity ząb - implant a moze cos innego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
A czasem nie jest tak ,że z takim implantem nie można zrobić póóźniej MRI głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Ząb odbudowany na implancie wcale nie musi kosztować fortuny. Tutaj http://www.implanty.org można wstawić za 1700 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
zawsze można wstawić implant i zapłacić na raty. w google znajdziesz wiele klinik, które mają podpisane umowy z bankami. Każdy ma szanse na piękny uśmiech. Ze swojej strony polecam www.candeo.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Prosze o szybka interpretacje tego badania USG poniewaz jestem pilkarzem i zalezy mi na czasie.Slad gestego wysieku w stawie kolanowym. Pogrubiala przerosnieta błona maziowa okołołakotkowa w zachylku przysrodkowym oraz bocznym. Gesty wysiek gr.ok 7 mm w okolicy fałdu podkolanowego głebokiego. W zachylku przysrodkowym w obrebie blony maziowej rozproszone obszary hypoechogeniczne moga sugerowac zmiany o typie zespolu szelfu przysrodkowego. Pogrubiala blona maziowa oraz niewielki gesty wysiek w kaletce podrzepkowej glebokiej. W przyczepie rzepokowym przysrodkowych troczkow rzepki zmiany bliznowate na obszarze 8x3 mm. Łakotka przysrodkowa nie jednorodna bez cech uszkodzenia, lakotka boczna niejednorodna bez cech uszkodzenia. Chondromalacja chrzastki szklistej II stopnia w obrebie klykcia przysrodkowego oraz bocznego kosci udowej. Pogrubialy film plynowy w kaletce brzuchato-półbloniastej.Objaw uciskowy ujemny. Obraz pozostalych wiezaddel bez cech patologi. Co mnie czeka etc?

jurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Ja osobiście uważam, że najwięcej dowiedzieć się można w gabinecie lekarskim. a jeszcze lepiej jak podjedziesz do prywatnej kliniki bo na solidność państwowych przychodni to bym nie liczyła. No i w google można też sporo bardzo sporo poczytać na ten temat np tu www.candeo.pl Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Nie należy mylić implantów z wkładami koronowo-korzeniowymi, czyli sztyftami, które wprowadza się bezpośrednio w korzeń zęba i na nich mocuje koronkę. Implanty to zupełnie co innego, wkręca się je bezpośrednio w kość, kiedy doszło do całkowitej utraty zęba, łącznie z korzeniem. Wkłady do korzeni mogą być ze stali lub złota, natomiast implanty są wykonane z czystego tytanu, bo pierwiastka tego żywy organizm nie rozpoznaje jako ciała obcego. Rzadziej spotyka się też implanty ceramiczne, ale stanowią one niewielki odsetek wszystkich wszczepianych implantów. Wszystkim pragnącym rozszerzyć wiedzę o implantach zębów polecam ciekawą stronę o implantach. Teoretycznie implanty są droższe niż np. mosty, ale w praktyce rzecz wygląda inaczej. Nawet dobry most protetyczny trzeba wymienić po określonym czasie (10-15 lat), co multiplikuje koszty, natomiast implant najczęściej towarzyszy nam do końca życia, a wymiany może wymagać jedynie korona - ale to już będzie tańsze niż wymiana całego mostu. I odpowiadając na pytanie powyżej: implanty nie przeszkadzają w robieniu rezonansu magnetycznego (NMR), wbrew obawom nie piszą też w bramkach na lotniskach .

Zmieniony przez - braxxton w dniu 2012-02-01 19:34:16
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wedlug mnie pwinniscie sprawdzac date poprzednich postow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino-Pomocy

Następny temat

Co mi dolega:/

WHEY premium