SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór białka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Witam, chciałbym się poradzić was o wybór białka na masę nie chodzi mi o smak i inne pierdoły tylko o jakość i o to by były widoczne efekty :) Myślicie, że Ostrovit WPC byłby dobrym wyborem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Wielkie dzięki Panowie za wskazówki! ;> za jakiś czas będę się odzywał z zapytaniami co do redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
efekty? jakie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Chodzi głównie o przyrost masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie będzie po białku dodatkowych przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
to jaki zestaw polecacie? Obecnie biorę Ostrovit WPC i monohydrat kreatyny i wzrost siły jest już widoczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki staż? jaka dieta? jaki trening? jakieś podstawowe informacje?

Ogólnie to nie ma silniejszych od kreatyny (legalnych) anabolików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
w zeszłym roku zacząłem od drążka i ćwiczyłem około 4 miesięcy. W wakacje ciężko pracowałem fizycznie, więc niestety nie miałem ani czasu i tym bardziej siły na jakikolwiek trening. Od września wznowiłem treningi na drążku i trwały one około miesiąca. W październiku zacząłem chodził na siłownie (niestety jeszcze nie regularnie) i wtedy zacząłem zażywać samą kreatynę. Od grudnia zażywam już monohydrat kreatyny i białko i trenuję regularnie 3x w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek). Obecnie dieta około 3500kcal (przyjmuję około 100 gram białka z wagą 68kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to mozesz jeszcze troche podbic bialko np. whey 95 z activlabu pamietaj jednak że z pozywienia jest lepsze zrodlo bialak i postaraj sie wlasnie z tego zwiekszyc jego ilosc w dni ktore cos 'wyskoczy' wtedy uzupelniasz odzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Staram się jeść jak najwięcej produktów wysokobiałkowych:) około 200 gram twarogu, jajka i czasami wpadnie jakiś kefir :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
i jaką dawkę monohydratu polecacie? obecnie przyjmuję 5g przed treningiem i 5g po treningu. Według WK 5g po treningu w zupełności wystarczy;d Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kefir to bialka za wiele nie ma, standardowo 2x po 5 gram dziennie , co to jest to WK ? Warszawski Koks ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ćwiczenia

Następny temat

Plecy

WHEY premium