SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100835

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11262 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109635
aha i łapa nie wygląda na 48 tak jak w profilu ja tam widzę więcej!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53932
Wuchta sprawdz @

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49349
Ciężka praca nie poszła na marne fajnie wygląda twoja łapa widać wyszczególniony bic i tric jak tylko dożucisz opalenizne to będzie git

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-05-11 17:55:17

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51295
Smotruchos - dzięki, jestem zadowolony z imprezy była ciekawa zakupiłem świetne odżywki po fajnej cenie i wykonałem kilka fajnych fotek w tym z Olą Kobielak.

Animal - dzięki, łapka troszeczkę urosła ale...

Kuro - rozpiętki wykonuj tylko na delikatnym skosie i w zależności jak prowadzisz łokcie i jak głęboko opuszczasz jest uzależnione od tego czy czujesz czy też nie klatkę. Ja zamiennie stosuję raz na prostej ławce raz skos.

Russell - nie są taki duże, ale zięki że zauważyłeś.

Helssing - 55 to jeszcze nie jest ale 48 również już nie troszeczkę drgnęła jest 50,5cm

Rion - impreza była ciekawa. Za rok również pójdziemy.

Polaco - dzięki, planuję w połowie czerwca rozpocząć cyklik NO - EXPLODA , CELL MASS , kretkę i X-panda w kapsach. Zapowiada sie mega cyklon...

King - dzieki za uznanie. Łapka bez napinki tragedia co zresztą widać. Dużo pracy jeszcze. W napięciu lekka poprawa z naciskiem na lekka. Nad opalenizną pracuję dzisiaj leżałęm plackiem ponad godzinę więcej nie dałem rady. Krata n a brzuchu to na chwilę obecną marzenie i cel na kilka lat do przodu. MAm nadzieję , że marzenia czasami się spełniają...

Michał - ciężka praca za mną i przede mną ale nie odekwatne wyniki powinno być lepiej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
No no...łapa rzeczywiście lepiej niż u kolegi na zdjęciu:D Dla waszej wiadomości ten kolega to Strong Man Kamil "VANDERLEI" Bazelak! No Wuchta34, pewnie banan z twarzy nie znika:D
Szkoda że ja tak skromnie przy was wyglądam:( może za jakieś dwa lata dogonię Cię z obwodem bicepsa:D:D

Pozdrawiam!

LIGHT WEIGHT...BABY!! YEAH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8099
Kurcze Wuchta jeżeli to prawda co mówi kolega Parki69 to naprawde wielki podziw i szacun dla Ciebie.
Aż mi japa opadła jak to przeczytałem
Ciekawe jak byś się przy nim zaprezentował siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14122
no biceps przekonkretny, pozdrawiam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9623
super! wreszcie na focie widzimy postepy które czasem trudno uchwycic aparatem te foto wyszlo ładny podział bica i trica mozesz byc zadowolony!może calkiem nie odpuscisz dietki i zdolasz utrzymac ta jakość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46894
konkretne fotki

A na ostatniej łapa naprawdę wyszła konkretnie. Widać kawał dobrego jakościowo mięsa. Dla mnie taka ręka to sfera marzeń.

Jest konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 10215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55545
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

whey deli