SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100800

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51295
jul-33 - co do metod treningu zgadzam się , każda zmiana jest bardzo istotna. Tak jak rozmawialiśmy będę wykonywał mikro cykle 3-4 tygodniowe. Będziemy konsultować co następne aż do celu. Co do zdjęć... raczej nie będę tak często wrzucał ponieważ redukcja wagi będzie przebiegała powoli a zamieszczę efekt końcowy. Cierpliwi forumowicze będą mogli ocenić na sam koniec czy cuś z tego wyszło. Mam nadzieję, że tak. Trening jaki stosuję obecnie jest super - jest szybki, konkretny, fajna pompka i mogę więcej czasu poświęcić na aeroby. Dzięki za radę. Aeroby z tygodnia na tydzień będę wydłużał aż do 40-50 minut.

Dzisiaj ćwiczyłem :
Barki:
a)Wznosy bokiem na boczny akton x10 x10 x10 x10 oraz w serii łączonej
wyciskanie sztangielek siedząc x10 x10 x10 x10
b)podciąganie wzdłuź tułowia x10 x10 x10 w serii łączonej
wznosy sztangielek w opadziex10 x10 x10
Triceps:
a)wyciąg jednorącz x10 x10 x10 w serii łączonej
opady x10 x10 x10 - masa ciała
ściąganie rączek wyciągu x10 x10 x10 w serii łączonej
wyciskanie odwrotne na tripa x10 x10 x10
Przedramię: nachwyt i podchwyt x12 x12 x12
Brzuch:
spinanie na ławce skośnej x25 x20 x20
Rowerek 13 minut.
Cały trening trwał 65 minut co wskazuje o dużej intensywności (niektórzy w tym czsie kończyli dopiero biceps)
Dyspozycja fizyczna nie najlepsza, przeziębiony, ból gardła ale jak pisałem wcześniej nie ma odpuszczania.
Przed treningiem 1 kaps THERMO SPEEDA, po treningu 60 gram carbo +10 gram l-glutaminy.

Następny trening plecy , biceps, nogi

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
No no!!! Masa rzeczywiście "jak się patrzy" ale tak jak Bartek uważam, że na żywo wygląda to o wiele bardziej imponująco!
Wiedząc iż laikiem nie jesteś a zapału do trenowania nie brakuje...hmm co tu dużo mówić---> Cel musi być osiągnięty! Trzymam kciuki i będę śledził postępy na własne oczy!

Pozdrawiam!

LIGHT WEIGHT...BABY!! YEAH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 65575 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188925
Zona sedzia?
Jejku to musi byc bardzo wymagajaca
Masy ci nie brakuje, choc troche za duzo juz, chyba, cie zalalo, szczegolnie brzuch masz mocno wywalony Ale jestem bardzo ciekawa efektow redukcji mam nadzieje, ze bede mogla tez popodziwiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Parki 69 - dzięki za wsparcie. Ujawni się na siłce to porozmawiamy.
obliques - brzuch jest duży zawsze jak robię masę (endo) , zdjęcia ukazują formę masową, Małżonka jest dla mnie największym wsparciem i motywatorem do osiągnięcia zamierzonego celu. Dzieki Jej wsparciu wiem , że mi się uda. W końcu nie mogę Jej zawieść...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj i jutro mam przerwę w treningach - wyjazd służbowy. W piątek będę ćwiczył plecy, biceps, nogi i rowerek. Ćwiczenia izolowane + ćwiczenia wielostawowe. Zwiększam liczbę minut na rowerku do 15-17minut. W diecie zmiana z jogurtów smakowych na naturalne podobnie jak w maslance.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj ćwiczyłem plecy z bicepsem.

Plecy:
a)Martwy ciąg 150x6 150x6 150x6 - z dużym zapasem ale powoli dojdę do dużych ciężarów
b)wyciąg poziomo wąski chwyt x10 x10 x10 x10 w serii łączonej z
podciąganie sztangi w opadzie x8 x8 x8 x8
c)rzymskie krzesło x12 x12
Biceps:
a)modlitewnik sztangą x10 x10 x10 w serii łączonej z
sztangielki stojąc x8 x8 x8
b)sztangielki chwyt młotkowy x10 x10 x10 w serii łączonej z
wyciąg jednorącz na biceps x8 x6 x6
Na koniec rowerek 12 minut. Przed siłownią 1 caps thermo speeda z jedną miarką nitrousa. Trening szybki trwał 60 minut. Podoba mi się ta metoda polecam jako urozmaicenie treningów - pompka niesamowita. Jutro klatka , triceps, przedramię, brzuch i na koniec rowerek. Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam
Dzisiaj trening zrobiłem z rana co nie najlepiej wpłynęło na jego przebieg - brak powera... ale jakoś poszło klatka , triceps, przedramię.
KLATKA
a)rozpiętki x8 x8 x8 x8 w serii łączonej z
wyciskanie sztangą głową w górę x8 x8 x8 x8
b)ściąganie rączek wyciągu na klatkę x8 x8 x8 w serii łączonej z
wyciskanie sztangielek głową do góry x8 x8 x8
TRICEPS
a)ściąganie rączki wyciągu jednorącz x8 x8 x8 w serii łączonej z
opady na triceps x8 x8 x8
b)ściąganie rączek wyciągu x8 x8 x8 w serii łączonej z
wyciskanie odwrotne na triceps x8 x8 x8
Przedramię serie łączone wyciąg nachwyt \ podchwyt x12powtórzeń w 4 seriach
Brzuch
spinanie 3 serie x25powtórzeń
rowerek 12 minut
Cały trening trwał 65 minut, staram się aby przerwy między seriami były jak najkrótsze. W seriach zszedłem do 8 powtórzeń , uważam , ż etyle wystarczy (na chwilę obecną).
Wieczorej wkleję zdjęcie z suplementami jakie stosuję.
Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81617
Byk z Ciebie nie powiem. Jak troche spuścisz tłuszczy - sylwetka będzie jak się patrzy.

Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5106 Napisanych postów 58842 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724307
Masa i osiągi siłowe ładne będę śledził

Ps Zonka moze sie czuć bezpieczna

powodzenia

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kuro i rion10 - dzięki chłopaki za opinię. Szkoda, że do osiągów siłowych ciężko będzie wrócić jak zrzucę około 12kg. Strach pomyśleć jak będzie kształtować się siła. Wytyczyłem cel: dobra sylwetka i będę za wszelką cenę dąrzył do osiągnięcia celu. Już teraz wiem , że jeśli się uda to wówczas za wszelką cenę będę starał się utrzymać wagę ale podreperować siłę.. Szkoda, żę nie można mieć i jednego i drugiego.
A Żoneczka owszem czuje się przy mnie bezpieczna (dlatego z tym zbijaniem nie mogę przesadzać)
Pozdrawiam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

whey deli