SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92288

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53926
O żesz!

Dobrze, że już po wszystkim...

Trzymaj się dzielnie!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 6889 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100566
no nieźle

ale przygoda

no z tym lekarzem to też <szok>
dobrze ze wsjo ok
nie zabiło wzmocni proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak to była przykra przygoda ale nauczyła mnie, że woda odgrywa bardzo duże znaczenie oraz suple też można przedobrzyć.
Czuję się już zdecydowanie lepiej ale po wczorajszej wizycie na siłowni jestem załamany jeśli chodzi o sprzęt aerobowy - dwa rowery zepsute, bieżnia działa na pół gwizdka i jak tu redukować wagę. Tylko się załamać. Zgłaszałem usterki kilka razy ale ciągle "już wiem, będzie zrobione".
Ręce oapadają jak widzi się , że połowa ( w sumie cały sprzęt fitness) jest do d... Każda nowa osoba tylko wizualnie jest zachwycona a później niemiła niespodzianka jak dowiaduje się, że nie działa. Sprzętu jest dużo ale na ozdobę tylko i zajmuje miejsce niepotrzebnie...
Tylko , że jest blisko z niej korzystam, chociaż zaczynam rozglądać się za nową.
Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3352 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46894
ale akcja, lekarz znał się na takich sprawach szok. Miałeś duuuuże szczęście

400g białka dziennie konkretnie

Wracaj do pełni sił i dalej brnij do celu.

Lekarzowi pewnie nie są obce cykle i wie w czym szum

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pyzaaaaa - lekarz znał się na rzeczy , miło było porozmawiać na tematy związane z Naszym sportem. Lekarz nie krytykował odżywek lecz tłumaczył aby we wszystkim był umiar i lepiej aby białko pochodziło z naturalnego jedzenia. Wspominał abym przy mijej wadze pił codziennie około 5 litrów wody.
Również z "ciemnej strony" znał się na rzeczy, zaszokował mnie swoją wiedzą. Cieszę się , że na niego trafiłem. Podejrzewam , że u innego usłyszał bym raczej słowa krytyki...
Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.
W sobotę już ćwiczyłem bez bólu i czułem głód siłowni. Na treningu odżyłem i ćwiczyłem z umiarem.
Tylko sprzęt fitness jest w tragicznym stanie i obawiam się o dalszą redukcję.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53926
Wuchta, u mnie również, jak na złość, zepsuła się jenda bieżnia
Powiedzieli, że naprawią, a jeśli się nie da to kupią nową, ale od tygodnia nic w tej sprawie nie zrobili, tak więc rozumiem co czujesz

Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3352 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46894
Po prostu gość ma widać odpowiednie podejście do tematu. Podejście na miarę XXI wieku. A nie jak reszta lekarzy. Średniowiecze.......

Co do aero to wystaraczy przetrzymać zimę. Wiosna jak zagości to fat można spokojnie palić na łonie natury na rowerku sama przyjemność.

Lub pora zmienić siłkę albo pogadać z właścicielem obecnej kuźni ,w czym leży problem.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22170
Śledze juz jakis czas ,mam nadzieje ,ze osiagniesz swoj cel mimo przeciwnosci losu jakim np. byla ta przygoda z lekarzem (cho zakonczona pozytywnie) jestem ciekaw jak bedziesz wygladal :P .. cos mi sie wydaje ,ze to bedzie super metamorfozna - dajesz dalej !

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
PurePower - dzięki za odwiedziny. Cieszę się , że wierzysz w mój końcowy sukces. Postaram się Was nie zawieść.
Zapraszam do częstego odwiedzania i komentowania.
Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22170
Zapomnialbym pozdrow malzonke! (wieksza gwiazda tego tematu niz Ty ) bo jak pisales to jej ocena jest najwazniejsza - my tylko duchowo dzwigamy z Toba zelastwo!

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

1 cykl Kreatynowy!

Whey vit