SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129405

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta a może Thermal Pro lub Dyma-Burn

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2008-03-16 00:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
od thermali z "cyberlandii" z daleka

walony skład, efki tam nie znajdziesz

lepiej wziąć coś co jest pewne skłądem

akurat dyma burn chuba z dymatize jest nonie ?? ta firma tez przeboje z białkiem miała Elite whey pro (walony skład 10g na 100g białka mniej niż deklarowane) u mnie ta firma ma bana, jak takie wałeczki jej w głowie drobne to niech *******la... jest za dużo firm zeby brać od tych co nas nabija w bambuche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
spalacze to sprawa indywidualna, jednych terepie na treningu, innych lekko łaskocze (żeby chodź tyle)

Osobiście na redukcji zacznę od E+C

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Myślę, że Thermal byłby bardzo dobry. W końcu nie ma to jak efka ziołowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
to czy w thermalu znajduje się jakakolwiek efka... to

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Russell 88 - właśnie nad thermal pro zastanawiam się , kilka osób twierdzi, że miało i ładnie działało tzn. uderzyło tam gdzie trzeba czyli w tkankę. Tak jak Buby dymatize jest u mnie skończone, już nic nie kupię za to białko , które miało być izolatem a było zwykłym bulkiem.

Dzisiaj byłem na Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc. Na gorąco podaję kilka wyników:
III miejsce w kategorii do 100kg - JUL-33 - mój trener z wynikiem 195kg!!!
II miejsce w kategorii do 11okg - WZOREK - z wynikiem 267,5kg atak na 272,5kg minomalnie nie zaliczony.
I miejsce w kategorii do 125kg - Hadrysiak - z wynikiem 280kg
I miejsce w kategorii +125kg - SŁOŃ - 270kg , w drugiej próbie 290kg - wyciśnięte ale nie zaliczone podejrzewam że ze względu na wyciśnięcie od brzucha a nie od klatki. W trzecim podejściu atak na rekord Polski w tej kategorii - 321,5kg ale niestety nie tym razem.
II miejsce w tej kategorii wagowej - KRUSZYNA - 270kg zaliczone (przegrał ze Słoniem wagą ciała) w drugiej próbie 272,5kg ale niestety nie doprostował. W trzeciej próbie atak podobnie jak Słoń na rekord Polski 321kg - dużo nie brakowało ale niestety. Może za rok.

Super zawody jak zawsze. Chłopaki z Nasielska (Słoń , Kruszyna) dysponują nieziemną siłą co potwierdzają zawsze na zawodach. Wszystkim zawodnikom gratuluję a zwłaszcza JUL-33 , cieszy miejsce medalowe. Wyniki na treningach wskazywałyby na lepszy wynik ale jest nowa koszulka dlatego potrwa zanim "przyzwyczai" się do niej i tak było super, III miejsce w Polsce!!!
Szkoda, że młody Słoń nie zaliczył żadnej próby na 210kg w 110kg podobnie jak Winiarczyk w kat.125kg - 270kg nie mógł opuścić , 290kg nie mógł opuścić a kolejna próba niestety równiez bez powodzenia. Chociaż w Jego przypadku to "normalne" od kilku lat nie może nic zaliczyć a mocny jak byk...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
wow...

ciężary konkretne

Gratuluje trenerowi

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chyba wyciinke zrobie w maju po zawodach

powiem ze patrząc na te wyniki na płaskiej to poczułem się->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Matko jedyna,co za ciężary,jaka siła...
Pogratulować wyników tylko!
Byłoby super ekstra gdybym do takich ciężarów doszedł w sprzęcie ale w martwym ciąguD

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
chłopaki mają moc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium