SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129444

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Woda to podstawa chyba dla każdego

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczoraj ćwiczyłem klatkę i plecy w super serii i musze przyznać , że byłem miło zaskoczony ponieważ siła nie spadła aż tak drastycznie jak myslałem.

Na płaskiej spokojnie 12-10-8-6 w ostatniej 110kg ze sporym zapasem. Nie chciałem się forsować ponieważ nie ćwiczyłem ponad 2 miesiące nie wiedziałem czego mogę się spodziewać.
Podciąganie w opadzie podobnie 12-10-8-6 w ostatniej serii 100kg z zapasem.
Kolejne ćwiczenie sztangielki w skosie 4x10 - 32kg luzik pełen.
Wyciąg na plecy 4x10 z dużym zapasem.
Ostatnie brama na klatke 15-12-12-10
i wyciąg na plecy z góry 15-12-12-10
Przedramię 6 serii nachwyt + podchwyt na wyciągu
Brzuch 5 serii x20powtórzeń - dziwny skurcz mnie złapał podczas ostatniej serii??!!
Powtórzenia wykonuję powoli z napięciem, przerwy między seriami około 1-1,5 minuty. Trening trwał około 60minut. Rowerka nie było ponieważ miałem mało czasu. Nadrobię w czwartek.

Trening fajny intensywność staram się utrymywać wysoką. Dieta jest coraz bardziej zaostrzana.... Pozostało czekać za efektami.
Pozdawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
dobrze że zaostrzasz michę, bo to ona głównie przyczyni się do sukcesu.

Trening masakra, i to w 60 min, musi się z ciebie lać na siłce...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak woda lecie leci czasami aż tchu brakuje ale ja tak lubię szybko , intensywnie i konkretnie i treściwie. Taka forma treningu przynosi zdecydowanie lepsze efekty aniżeli jak ćwiczyłem wcześniej kiedy to przerwy między seriami były zbyt długie. Człowiek uczy się na błędach i całe życie..
Na treningu wypijam 2 litry wody z multiwitaminami zdrowitu i magnezem. Teoria mówi, że skurcze nie powinny mnie dopaść a tu niestety w praktyce jest inaczej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tylko jak mozesz odczuc dzialanie gluty/bcaa ? bo tego sie jako tako odczuc nie da

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Można zauważyć
Po pierwsze: poprzez obecny mój trening , który jest bardzo intensywny a mimo tego mięcho nie spada tylko w małych ilościach. Wniosek z tego taki, że prawdopodobnie spalaniu ulega tkanka tłuszczowa a nie mięśnie.
Po grugie jak pisałem wcześniej nie mam aż tak dużych zakwasów na drugi dzień od kiedy stosuję regularnie glutę. Teraz dodatkowo jest również BCAA czyli ochrona mięśnia w porze około treningowej powinna być wystarczająca do zabezpieczenia skutków katabolizmu mięśnia.
Waga spada a każdy myśli na siłowni, że ręka i cała sylwetka wygląda na kilka kilogramów więcej. Co cieszy a prawda jest taka, że waga w dół a po wymiarach nie widać aby np. ręka spadła (przed planem 50,5cm obecnie 50,2) wizualnie lepiej wygląda. Nie abym sie chwalił bo jeszcze nie mam czym tylko powtarzam opinie kolegów z siłowni. A najbardziej zadowolona z moich pierwszych efektów jest Małżonka co jeszcze bardziej umacnia mnie w dążeniu do celu.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
ponad 50 w kablu

łapa to jest konkret, ale i tak siedzisz u małżonki pod pantoflem...


jak możesz sprawdź PW

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm a nie pomyslales ze to przez diete albo adaptacje organizmu do treningu ? bo jednak przez wiele osob gluta i aminy sa traktowane jako zbedne. bcaa ma plus jesli ma duzo leucuny w sobie i wtedy jest sens brac

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Nie siedzę u małżonki pod pantoflem. Bardzo dobrze się rozumiemy i pomaga mi osiągnąć wymarzony cel.

Co mam sprawdzić? PW co to jest

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
ever nad tym dyskusja trwa od kąd pamiętam...

dla jednych gluta nie działa, PLACEBO inni "czują" jej działanie, kupują i chwalą...

Sam nie brałem więc nie mam opinii, natomiast na redukcji zarzucę BCAA tego jestem pewnien

PW - private message Pocztę...

a z tym pantoflem to

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-01-30 10:58:27

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium