SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129424

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Jest super

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no graty!! ładnie poszło!! widać ze siła wzrasta!! zycze osiagniecia celu!! a i ładne zwyciestwa w TS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
MASAKRA.....

Tak patrzę na ten dziennik i stwierdzam, że machasz tymi ciężarami jak jakaś maszyna do podnoszenia ciężarów

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie będe originalny
Za***iście!!!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
po obejrzeniu filmiku zagiąłem się konkretnie :D czym jestem ja z życiówką 150 w MC :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295


Dziękuję Wszystkim za przychylne opinie i komentarze. Ni ejest to co bym chciał ponieważ nie mogę wykorzystać w pełni siły nóg ze względu na kolano (kolana).

Faktycznie na filmiku wygląda to w miarę mechanicznie ale zapewniam , że walka była. Podejrzewam, że gdyby było 240kg również dałbym radę na 3-4 ruchy ponieważ nie trenuję MC na dużą liczbę powtórzeń a wczoraj poprostu doszło do ... zmachania i zmęczenia liczbą powtórzeń. Zdecydowanie lepiej czuję się w zakresie 2-4powtórzenia.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<REGENERACJA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Wręcz wskazana. Po wczorajszej walce dzisiaj czuję całe plecy. Może urosną. Następny trening postaram się ostro nogi a ciągi odpuszczam. Będzie za to w miarę podciąganie sztangi w opadzie.

Wstałem o 7.00 i wypiłem 30gram koncentratu białkowego 80% +5rgam glutaminy a o

7.30 - posiłek widoczny na zdjęciu czyli omlet ala Wuchta "5 białek+2 żółtka około 100gram musli wielozbożowego, wymieszane w misce, smażone na oliwie z oliwek" Dla lepszego smaku smaruję masłem orzechowym lub nutellą.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
i ja przyłącze sie do gratulacji.
śniadanie wypas
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
siła imponujaca, 232,5 lata jak kij od miotły jest duzy POWER

PS: gdzie można dostac prawdziwe masło orzechowe a nie jakąś czekolade o smaku orzechów??

Zmieniony przez - Grott w dniu 2008-07-13 11:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Super siła w ciągu i jeszcze z takim spokojem to podnosiłeś, jakbyś się trochę poszarpał i dynamiczniej wciągał to na dużo większym ciężarze byś pewnie zrobił te 5 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295


szypurka - dzięki, można powiedzieć , że moje standardowe 4-5 dni w tygodniu tak właśnie wygląda.

Grott - siła jeszcze nie ta ale mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie. Przesyłam zdjęcie masła orzechowego firmy SANTE cena około 9zł made in Real. Polecam Koniu chtba też je szama.

Hernegirl - zobaczymy jak pójdzie na kolejnym treningu ciągów. Wczoraj miałem pierwszy raz magnezję , która zdziałała cuda jednym słowem. Wcześniej sztanga wysuwała się z rąk a wczoraj jak imadło

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium