SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129336

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
27-28 Września.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
No wuchta kolejny imponujacy wycisk, 160x4 marzenie moje!! razy 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Helssing - tak miałem przyjemność

Venc - dzięki za wsparcie

Lukasz - traktuję to jako odskocznię od tradycyjnej ale bez rewelacji , dziwnie się trzyma.

Jul - tak idziemy na STRONGMANÓW a i relacja będzie. Zapowiada się wielkie spotkanie braci SFD

Hades - niebawem i 180x4 będziesz ciskał a ja będę pytał się jak do tego doszedłeś

Dzisiaj odpoczynek od siłki ale nawet jak miałbym iść to w Poznaniu ponad 34stopnie i raczej brak chęci do życia a gdzie tu trenować. Zakwasy lekkie są także muszę zwiększyć porcję glutki ponieważ próbowałem "oszczędzić" co od razu odbija sie na regeneracji.

Jutro trening barki i tricepsik i miejmy nadzieję , że nie w takiej tropikalnej temperaturze.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
ojej dzis bylo jak w piekle,po kazdej serii lapalem dech 2 minuty bo nie wiedzialem jak sie nazwam hehe.Jutro ma sie ochlodzic wiec bedzie sie lepiej trenowalo,dlatego widzimy sie na treningu.Pozdrawiam.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Zwierzolud - pogoda masakra ale dzisiaj już było dużo lepiej.

Barki

a) wyciąg w opadzie na tylni akton barków 3x10

b) wyciskanie sztangielkami siedząc 20x10, 27x10, 35x8, 35x8

c) wznosy bokiem sztangielkami 15x10, 20x6, 15x8

d) szrugsy sztangą 60x12, 90x10, 100x10

Triceps:

a) poręcze x10, +10x8, +20x8, +20x8

b) wyciskanie francuskie siedząc 30x12, 40x10, 50x10, 50x8

c) zwariowana seria na wyciągu - 1 seria ściąganie rączki wyciągu podchwytem, 1 seria ściągania nachwytem drążek prosty, 1 seria ze zdejmowanym obciążeniem lina

Wrażenia:

Pogoda była przychylna drzemka przed siłką troszeczkę mnie zmuliła ale w trakcie treningu coraz lepiej. Barki ładnie zaczynają nabierać kształtów i widać powoli tylni akton czyli to czego brakowało. Wyciskanie spokojni ejeszcze bark ni ejest sprawny na 100% dlategto jeszcze nie czas na żyłowanie. Wznosy bokiem postanowiłem poszeleć i pomachałem 20kg a co - z techniką to raczej nie najlepiej ale ogólnie szyn.
Triceps. Hm... Dla urozmaicenia w pierwszym ćwiczeniu poręcze i ładnie z zapasem ale głęboko i czuć było tripa. W drugim francuz siedząc bez szaleństw ponieważ już na 50kg lekko łokieć przypominał , że jednak jest i muszę na niego uważać. Wyciąg to już zwariowana zabawa w pompkę i ciekawa odskocznia.
Cały trening trwał 50minut także przerwy max 60sekund.

Jutro plecki i nogi ale ni ebędzie ciągów tylko raczej trening fitnessowo potraktuję aby nie przesadzić z intensywnością. Ciągi przez okres letni będę wykonywał co drugi trening na przemian z nogami. Raz jedno ostro a na kolejnym treningu drugie ostro.

Małe podsumowanie supli:

kretka met-rx czy jak to się pisze - kretka jak kretka troszeczkę wody pociągnęłą ale ogólnie w połączeniu z x-pandem w kapsach spełniło swoje zadanie. Siła lekko do góry, pompka ok, zadowolenie z treningu duże mimo pogody tropikalnej.
Jeśłi ktoś z Was planuje cyklon to polecam połączenie jakie miałem - klepie dobrze. Jedyna wada to nie można przesadzać z dawkowaniem x-panda ponieważ jest z kofeiną i jak wiecie mam lekkie nadciśnienie i gdy przesadzałem z dawką głowa bolała.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
No bracie Niedzwiedziu pokaz filmik z tych wznosów bokiem to ocenimy technike

Dżołk

Super wchodzi i o to chodzi

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Wuchta maiłeś cykl krety z x-panda. A ja czytałem ze nalezy unikać produktów zawierających kofeine jak się jest na cyklu na kreatynie, ponieważ kofeina hamuje przyrost siły np. kawa nie wskazana jak sie bierze kretke.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
O jaaaaaaaaaaaaaaaaa dopiero zobaczyłam film z 131 strony


Nic nie powieem, ale znamy się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ja chyba nigdy kreatyny nie wezme bo juz sie nieco uzalezniłem od kawy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Co do tej kofeiny to po czesci prawda po czesci nie

Połowa staków kreatynowych ma duze ilosci koffy wiec jesliby bardzo chamowało wchłanianie to by nie dawali

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium