SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129448

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
flacha - mój trening polega na tym , ze wykonuję serie łączone na daną partię co skaraca trening i mocno pompuje mięsień. Brzuch staram się ćwiczyć zawsze po treningu w ilości 3-5 serii zazwyczaj spinanie na ławce skośnej ( na płaskiej jakieś skurcze mnie łapią). Wykonuję też ćwiczenia na takiej maszynie gdzie ćwiczysz dół i górę mięśnia jednocześnie. Dwa razy w tygodniu ćwiczę brzuch , częściej nie ma co ponieważ można go szybko przetrenować. Brzuch pojawi się jak uda mi się zrzucić kilkanaście kilogramów a to tylko dzięki rowerkowi, steperowi i bieganiu.
Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
no jestem ogolnie pod wrazeniem profesionalizmuogolnie to dsadzisz ze tribulus moze wplynac jakos na budowanie masy albo redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Co do brzucha to trzeba czesto zmieniac cwiczenia bo miesnie brzucha szybko sie adoptuja do cwiczen i nie przynosza juz oczekiwanych efektow. Po za tym nie ma co meczyc brzycha za mocno bo wypycha tluszcz i wizualnie powieksza brzuch.
Wuchta zastosowalem glutamine i faktycznie lepiej sie regeneruje po tym! Dzieki za rade!!!

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
"bo wypycha tluszcz i wizualnie powieksza brzuch."


no z tym się nie zgodzę
jeżeli ktoś ma bardzo dobrze rozwinięte mięśnie brzucha a pokrywa je lekka warstwa fatu to i tak sa widoczne, a to z wypychaniem to nei rozumiem. Może chodzi ci o to że po jedzeniu brzuch jest bardziej wydęty...


Co do ćwiczeń to każdy reaguje inaczej, ja opieram na 5-6 ćwiczeniach i w zależności od dnia treningowego stosuje ćwiczenia.
tz. jeżeli ćwiczę Nogi (głównie przysiady angażują mocno brzuch) to pod koniec nie robię tylu ćwiczeń brzucha ile np. po treningu Klatki.

Wuchata jest doświadczony, na pewno wie co jest dla jego brzucha dobre...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
To nie tłuszcz wypycha brzuch ani jedzenie.To kolega Wuchta ma tak fenomenalnie rozwinięte prostowniki
Żartuję oczywiście.Dobra masa, kawał chłopa.Szkoda tylko że, urazy przeszkadzają Ci w ćwiczeniach.
Nic się brzuchem nie przejmuj - ciekawe co za 10-12 lat powiedzą te siedemnastolatki z kratą na brzuchu jak się pożenią? Żonina kuchnia zawsze utuczy.U mnie też w pasie jest dramat mimo że jestem dużo lżejszy.Powodzenia chłopie!Będę regularnie odwiedzał.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Fakt zle sie wyrazilem! W moim przypadku tak jest. Nie mialem i nie mam diety redukcyjnej i jak mocno trenuje brzuch to wypycha mi tluszcz i wyglada jak bym mial pozadny bam-bam. Pozdro

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
avek- avatar

obrazek
w miejsce pytajnika

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam Wszystkich
Decos - co do tribullusa to uważam , że w większych dawkach aniżeli zalecanych poprawia pożycie seksualne to na 100%Lepsza ochota do treningu i lekko poprawiło siłę. Nie jest to tylko moja opinia. Polecam ale w podwójnych dawkach. Stosuję po stacu lub kreatynie przez misiąc max 5 tygodni.

chyra - cieszę się , że mogłem służyć radą. Polecam się na przyszłość. Glutaminę możesz stosować ciągle , bez przerw zawsze po treningu.

King 89 ma rację , to nie tłuszcz wypycha brzuch. Po jedzeniu to przeważnie brzuch jest wydęty w zależności co zjesz. Podobnie jak King ćwiczenia zmieniam w zalezności od tego jaką daną partię ćwiczyłem i ile mam sił. Uważam , że brzuch nie "pokaże" się tylko dzięki ćwiczeniom ale głównie dzięki diecie i aerobom.

ten-shin - dzięki za opinię. Super, że będziesz zaglądał.

everr - mam prośbę abyś mi wytłumaczył krok po kroku jak to się robi - będę wdzięczny. Niestety nie mam pojęcia.

Dzisiaj ćwiczyłem: barki, przedramię , nogi, brzuch a na koniec rowerek 15 minut.
Na barki 14 serii, przedramię 6 serii, nogi 15 serii, brzuch 4 serie i rowerek 15 minut. Cały trening trwał 70minut. Intensywność duża, zaczyna to mi się podobać. Zwłaszcza jak wszedłem na wagę a tam niespodzianka...
Przed treningiem włączyłem 8 caps BCAA przed treningiem i 8 caps po treningu. Zobaczymy co to dobrego wnisie do mojego organizmu..

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
w tym gornym pasku

forum ===> zmiana danych ===> trzeba sie zalogowac =====> potem jest zdjecie i w nawiasie pisze ze avatar i tam sie daje wyszukiwanie obrazka

mnogo jest tematow z gotowymi avkami
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=avatar

potem wybierasz dane zdjecie z wlasnego dysku, ladujesz i zapisujesz zmiany i avek wstawiony

prawda ze banal

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Everr, to w takim razie i ja skorzystam z Twoich wskazówek, a co!

Wuchta, brawa za porządny trening
A jak idzie dieta?


Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-01-21 23:35:08

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium