SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o rozstępach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 129847

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
No niestety spróbuje iść do innego lekarza bo w aptece kobieta mi powiedziała ze zrobi maść bez recepty tylko to będzie kosztować 48 zl a z recepta 10 zl wiec warto wydusić receptę
Skład :
Mocznik 40,0
vit. A 2,0
vit. E 2,0
Lekobaza ad 200,0
Podobno skuteczna, muszę się sprężyc bo zaczęło ciąć mi triceps a nie zamierzam przed wakacjami zmniejszać objętości treningu

Zmieniony przez - Mephisto88 w dniu 2009-04-25 17:38:37

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
To równie dobrze możesz sie moczem smarować kolego i rozpuscić w nim pare witaminek. Swoją drogą ciekawe skąd ona mocznik weźmie... XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Mocz a mocznik to jest spora różnica poza tym bez problemu takie coś w aptece mają i robią maści na recepte...jesli o mnie chodzi to maśc pomogła stare lekko wyblakły ale nie powstały już żadne nowe i to najważniejsze

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
witam wszystkich, mam pytanie, mam 21 lat, 189 cm, waga 94 kg, staz treningowy okolo 2 lat, rozstepy mi sie pojawily na calych rekach ale na prawej jest na bicepsie, i pod pacha jak i na lewej, sa duze i w linii, robie trening shotgun od 4 tygodni, ale dzis zobaczylem ze robią mi sie na nogach, mam krem fissan aczkolwiek nic nie daje, diete mam dobrą, biore witaminy i minerały, czy ktoś wie jaka jest przyczyna ? z odżywek od 4 tygodnii biore kreatyne i bcaa, nie biore żadnych sterydów ani żadnej przedtreningówki, bardzo prosze o pomoc co to może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
ja tez mam rostepy sprawdze krem nivea przed traningiem a po balsam dla dzieci i zobaczymy czy cos to da;>

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
Siema, po wygoleniu pupy na zero, zauważyłem że mam trochę rozstępów. Nie są one głębokie, ale są widoczne przy odpowiednim świetle. Zaznaczę, że w ciągu miesiąca schudłem 8 kg. Generalnie ćwiczę pośladki, a gdy siedzę to mam obsesję że za długo już siedzę. Kiedy tylko mogę unikam siedzenia, czasem korzystam z komputera na stojąco. Codziennie rano, przed prysznicem, robię półgodzinny prosty imało obciążający (kondycyjnie) trening w domowych warunkach (+ hantle).

Jak zapobiec rozrostowi tych rozstępów? Czy normalny krem (niveoa, oliwka, lub krem do rąk/twarzy) wystarczy? Póki co stosuję, zobaczymy jaki będzie efekt.



Ta plamka, to zapalenie mieszka włosowego. Teraz wygląda to lepiej, ale jeszcze 2 lata temu miałem całe pośladki usiane w ten sposób. Pomogły żele antybakteryjne.



Zmieniony przez - stary_dzieciak w dniu 2019-07-08 09:08:40

Zmieniony przez - stary_dzieciak w dniu 2019-07-08 09:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 81
nie ma i mam nadzieję, że nie będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
przy wczesnym etapie pojawienia się rozstępów warto posmarować jakimś dobrym olejkiem, jest szansa, że nie będą aż tak widoczne :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GURU jak bys mógł....odpowiedziec

Następny temat

przepuklina ???

WHEY premium