SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74546

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
one nie sa do wcierania...z tego co wiem...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
na pewno nie są do wcierania to ph w płynie

jeśli ktoś przegląda zachodnie bordy i zna english to może coś znajdzie i tu napisze co o tym sądzą w stanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Opinie ma niezłe...zresztą firma Global ma bardzo fajne produkty...np. Clomafen....ale...jestem przeciwnikiem ph w płynie...zresztą...cykl na tych produktach wychodzi dość drogo....wiem, że ktoś marudził...że zalecane dawki są dość mało skuteczne...i trzeba je zwiększać

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam chcialbym sie zapytac co sadzicie o tych prohormonach http://www.animalpak.com/store/html/product.cfm?id=12 sa dostepne w polsce kumpek kupil kosztuja ok 240zl warto???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
te sa juz dosc stare ph...malo osob mialo po nich jakies ekstra efekty ale cos tam napewno dadza..lepiej kup cos z nowych ph...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
po 1 opakowaniu raczej nie liczyłbym na efekty....sens ma dopiero trzykrotne zwiększenie dawki...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
a to juz lipa zwiekszac az 3 razy...temu lepiej dac sobie z tym spokoj...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
i kupic sok moi drodzy

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Co sadzicie o prohormonach firmy DIMITRI Sport Scence ?
Doladnie chodzi mi o Androstenedione (Andro-50 - 50mg) i Androstenediol (Andro-Diol 100mg) ??? Wiem ze sa to juz bardzo stare prohormony ale jak juz je mam to w jakich dawkach mam je brac (czy tak jak pisza na opakowaniu) oraz czy przez caly cykl tak samo czy moze piramidalnie ?
aha czy mam dokupic jakies Blokery i Antyaromatyzery ??? (DHT Bloker, Chrysine, Saw Palmetto) ???

-=[ MeH Power ]=-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium