SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o kreatynie FAQ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
hyh dzieki...

nawet sam pisales kiedys ze albumina mleka sie dluzej trawi i przez to jest polecana na noc...
wiec z tego juz wynika ze kreatyna (raczej kreatynina )sie wchlonie po dosc dlugim czasie...


..a ja nie jestem leniwy..
*** pracowity misOO ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynka jest tak powszechnym i znanym produktem ze kazdy producent ma swoj przepis na najlepsze efekty (chodzi o dawkowanie), powiem wiecej kazdy z nas, jeden bierze 25g na dzien a inny 3g i szczerze powiedziawszy kreatyna jest na tyle dobrym produktem ze dziala w obu przypadkach. Podsumowujac dodam tylko ze wedlug mnie jest to najlepszy suplement, zaraz za nim stoi glutamina ktora w moim przypadku nawet po cyklu kreatynowym daje dodatkowego kopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dodam ze mleka nie powinno sie wsuwac bo nawet jezeli jest to mleko 0,5% tł. to i tak mocno powoduje zmniejszenie sie poziomu insuliny we krwi ktora trasportuje kreatyne do miesni i dzieki ktorej nerki wolniej wychwytuja kreatyne z krwi- dziala odwrotnie niz glukoza czy dektroza. Oczywiscie mleko warto pic i mieszac z gainerami ale w odstepie czasowym od lyknia kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mleko i jego pochodne sa fenomenem....mimo niskiego IG i GL powoduja taki wyrzut insuliny jak glukoza!

Pisałem juz o tym.

Niedługo skrobne większego arta.



Leniwy Kain

HIT Jedi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie zgadzam z Misioom za co zreszta dales mu soga:] kilka postów wyzej jest napisane ze mleko dlugo trawiac sie zamienia kreatyne w kreatynine co jest jednoznaczne z tym ze mleko zle dziala na wchlanianie sie kreatyny. Zreszta sam chyba cos kiedys o tym pisales :]
A pozatym kazdy kto choc troche czyta gazety z tej branzy napewno widzial opisy o negatywnym dzialniu mleka na wchlanianie kreatyny.
Mistrzowie strongmenow sa jednomyslni co do tego - Kreatyny nie spozywac z mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ile informacji w gazetach jest wiarygodnym źrodłem naukowym?? to beletrystyka i tyle.... a co do "suplementacji" strongmenoow to z penością lecą na kreatynie



leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 308
Mam prosbe.Przestancie pisac "glukoza lub dextrosa"!!!!To przeciez jedno i to samo tylko pod inna nazwa!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
co do tego ze wystarczy brac 5g dzinnie bez nasycania to bym sie nie dokonca zgodzil: wg mnie faza nasycania np. 4dni x 5g po 5 porcji sprzyja o wiele szybsZemu napompowaniu miesni i zwiekszemnia ich obwodu poprzez wieksze zatrzymywanie wody i powoduje szybszy wzrost siły

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
to prawda ze z faza nasycenia daje szybsze rezultaty...
o tym chyba kazdy lekko zapoznany w temacie wie...

ale wuasnie to jest najniekorzystniejsze w tym momencie...
poniewaz na 5g przez dluzszy czas miesien zbudowany pozostaje..a po przeladowaniu szybko spada...




misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Z tego co pamiętam organizm ludzki jest w stanie przyswoić 7-8 gram dziennie kreatyny więc po co brać więcej?? chyba żeby wydalić w kibelku w postaci żółtej cieczy
kiedyś był o tym artykuł pamiętasz misio?





Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hi tec high energy

Następny temat

Jaką Kreatyne wybrać??

Wiecej