SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wskazowki-prosba :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje :) tak wlasnie myslalam ze malo bialka no ale sama nie wiem czy ok bedzie do 130g bialka na redukcji? malo/duzo? i zastanawiam sie czy lepiej wiecej bialka z rana czy na wieczor. warzyw jem wiecej z rozpedu wlasnie wpisalam bo wiem ze sie nie wliczaja. chleb wiem napewno zly poprostu taki mialam pod reka ;/ ale to sie zmieni wybieram sie na zakupy ;) a odnosnie wedliny hmm to ta sklepowa zupelnie odpada? dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj dzisiejszy trening :) co do ktorego tez nie jestem pewna..




Zmieniony przez - aniaamm w dniu 2013-01-14 17:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
Sklepowa odpada, fuj fuj. Lepiej sobie swój schabik zrobić w domu, albo jakieś zawijańce z indyka do krojenia, albo pasztet, wszystko lepsze od sklepowego nie wiadomo czego. W każdym posiłku powinnaś mieć jakieś białaczko, jeśli chodzi o rozkład i białko to na pewno ktoś Ci doradzi, ja wiem tylko że jest go za mało :) ja mam na redukcji 130 B/ 150 WW reszta tłuszczu i 1900 kcal, ale to sprawa dość indywidualna, mamy rożną budowę, nic się nie martw tutaj Ci krzywdy nie zrobią :)

Co do treningu, te obciążenia nóg to tak chyba żeby cokolwiek było, hmm? Przy 15 kg na przywodzicielu siedząc to się chyba nie zmęczyłaś za bardzo, co :D



Zmieniony przez - kasiasilver w dniu 2013-01-14 18:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsumie to zle wpisalam napewno bylo wiecej niz 15, zazwyczaj mam tak 25-35 kg ale zawsze wole te mniej dac zeby dac rade te 3 seriee.. ale zwieksze napewno :) co do zrobienia szyneczki przez siebie to z tym u mnie ciezko no ale cos tam wymysle heh :)Czekam tak wiec na jakies fachowe porady odnosnie diety..\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Jak można poszerzyć plecy bez ciężkiego treningu siłowego i dodatniego bilansu kalorycznego ?
Nie nie masz ani szerokich pleców ani rozbudowanych barków, one są po prostu otłuszczone.

Przy Twoim wzroście na 1900kcal powinno lecieć na początek 130/85/150 jak nie będzie pasowało to Szefostwo poprawi mnie. Miskę układaj wedle artykułu co jedzą Ladies (regulamin). Bierz trening dla zielonych z regulaminu + 20min aero po nim W regulaminie również znajdziesz artykuł o konieczności progresu na treningach - do przeczytania koniecznie.
Posiłki proponuję, żeby były w miarę równo podzielone w ciągu dnia.
I proszę codziennie o wypiskę z miski i treningów.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak ale te 1900 kalorii to nie jest bilans dodatni?? na redukcji nie powinnam miec troszeczke mniej? Ale zastosuje sie napewno. pod koniec dnia wrzuce miske z dzisiaj ale tak sie zastanawiam czy jak mam dzien nietreningowy czyli tak np jak dzisiaj to tych wartosci odzywczych powinno byc tyle samo? nawet jak nie mam treningu a tryb siedzacy to te 1900 nie bedzie za duzo? 20 min tylko aero wystarczy? moge robic wiecej tak do 40.. a co treningu to postaram sie ten dla zielonych uzywac chociaz cwiczac jak cwicze wydaje mi sie ze rowniez cale cialo cwicze.. mam tylko problem z tym brzuchem ciagle nie wiem czy trenowac czy nie jakies tam brzuszki na miesien prosty robie ale na skosne boje sie panicznie po przeczytaniu wielu opinii ze gdy sie je cwiczy to talia jeszcze bardziej zanika wiec nie o to zupelnie mi chodzi. zastanawialam sie nad kupnem hula hop gdyz to podobno cos pomaga. Nie wiem jak jest faktycznie? np w dzien nietreningowy moglabym troche pomachac kolkiem jesli to ma pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
aniaamm nie bój się, zaufaj, dziewczyny naprawdę wiedzą co robią. Najlepiej, nie mówiąc, że i najwygodniej będzie dla Ciebie dać im się poprowadzić. 1900 w sam raz. Ja mam 165 cm i od tego zaczynałam. Też się bałam, bo wcześniej jadłam poniżej 1200, ale stwierdziłam, że nawet jakby coś chwilowo skoczyło w górę to potem na pewno odpuści, a w końcu będę jeść jak człowiek i czuć się jak człowiek, a nie warzywo. 20 min aero starczy. Nie kombinuj, na razie masz złapać pewne podstawy, nauczyć się systematyczności, opanować technikę ćwiczeń itd. Potem będzie czas na zmiany, dodawanie, redukowanie ćwiczeń i diety. Brzuszki ekstra sobie odpuść, a hulahop to już zupełnie zapomnij. Nie mogę teraz znaleźć, ale Martucca kiedyś pięknie wyjaśniała, że są to ruchy nienaturalne dla kręgosłupa i można sobie napytać biedy na całe życie. A Ty masz zdaje się wadę postawy, więc rękami i nogami się przed takimi pomysłami powinnaś bronić.
Jak masz ochotę zajrzyj sobie do mojego pierwszego dzienniczka - mam link w stopce. Baaardzo długo leciałam jak szalona z wagi i obwodów na 1900. Nie bój się i zaczynaj. Staraj się wrzucać miskę na następny dzień z wyprzedzeniem, to na początek jakbyś tam miała jakieś śmieci, to się je skoryguje. I codziennie dawaj wypiskę z ćwiczeń lub pisze, że dzień nie treningowy, a raz na tydzień tabelka z pomiarami. Co 6 tygodni rób sobie zdjęcia kontrolne. Nie musisz wrzucać, ale jakby moderatorki chciały widzieć, to masz je mieć.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Miałam Ci odpowiedzieć, ale Kreweta wszystko pięknie wyjaśniła. No to pozostaje życzyć Ci powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Krewetka pięknie wszystko wyjaśniła a ja tylko dodam to jedzeniem masz nakręcić metabolizm - pilnuj jakości tego jedzenia. Zwróć szczególna uwagę na jakość węglowodanów - dobrze by było, żebyś nie opierała się na makaronach i chlebie jako podstawowym ich źródle
Na początku chce się wszystko na raz ale mądra redukcja nie na tym polega, im dłużej będzie leciało na wysokich kaloriach tym lepiej dla Ciebie. Zacznij spokojnie na 40min aero przyjdzie czas.
Co do dni treningowych i nie treningowych, dopiero zaczynasz więc kombinacje zostaw na później.

Plan dla zielonych będzie lepszy bo widzę, że niektóre partie są u Ciebie zaniedbane, po tym jak skończysz plan dla zielonych przejdziesz na wolne ciężary.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-01-15 12:55:24

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pieknie dziekuje za odpowiedzi :) Tak wiec slucham sie Was i postaram sie ukladac miske wedlug wskazowek. Od jutra zaczynam trening dla zielonych. Mam niestety wade postawy tak wiec brzuszki odpuszcze. Mam nadzieje ze z Wasza pomoca uda mi sie uzyskac zamierzony efekt. Bede sie sluchac :) :) niedlugo wrzuce miske..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pursuit of happiness. Moja pogoń za szczęściem.

Następny temat

Jak przeprowadzić dobrą redukcje?

WHEY premium