SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WsPoMaGaCzE mÓzGu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zejscie jest tragiczne imo - nawet tramal po zabiegu tak na mnie nie podzialal; ale jesli czlowiek sie nie zrazi i da phenibutowi drooga szanse, to powinno byc jooz ok; najdziwniejsze jest tylko to, ze phenibut nie powinien miec praktycznie zadnych skootkoow ubocznych przy normalnym dawkowaniu

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 329
Vlad mam pytanie do Ciebie wnosze ze sie troche znasz na tym czytajac wczesniejsze posty jeśli miałbys podać najlepsze trzy wspomagacze jakie brałeś do tej pory i polecasz nie mówie o magnezach i itp. tylko syntetyki po których czuć prawdziwą jasnosc bez wieklszych efektów ubocznych
p.s mam jeszcze puytanie na temat hyderginy czy brałes kiedys i gdzie można ja dostać niewazne ile kosztuje pozdrawaim zależy mi na tych informacjach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
witam
jak uważacie,jeśli chodzi o naukę lepsze jest cerebro czy jet fuel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Patrz na daty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
patrze ale miałem nadzieje ze ktoś tu czasem zagląda...może mógłbyś coś poradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - jaki najlepszy i gdzie kupić?

Następny temat

thermal pro-poczatek

WHEY premium