SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v 5!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
no niektorzy paki dostaja za darmo gosciu wiec nie wiem o co Ci chodzi -.- sie pytam jak to robia bo jestem zainteresowany

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to pytaj tych co za darmo mają...

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
eryk140
no niektorzy paki dostaja za darmo gosciu wiec nie wiem o co Ci chodzi -.- sie pytam jak to robia bo jestem zainteresowany


załamka, sprawa tak stara i tyle razy poruszana w okolicy zdjęć płatków.. wróć stron wiele/kilka i doczytać wypada :)

przyszłościowo, bo teraz akcji nie ma ^^

SOGi komu wejdą

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
kaczor sog się należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691


Za parę dni ruszam z rzeźbą (głównie chodzi mi o jak najmniejszy spadek masy mięśniowej) ze spalaniem tłuszczu problemu nie mam (ektomorfik).

Jeszcze nie rozpisałem dawkowania...

Myślę, że zacznę po maturach :/ bo przez te wszystkie egzaminy miałbym trudności z dopilnowaniem diety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny zestaw

sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Darmowe paki = się konkursy na facebooku, konkursy w działach komercyjnych, liczne konkursy w działach z suplami, liga typerów w dziale piłka nożna, liga tenisa itd, trzeba szukać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
laciu sog , ale glutamine to przpadkiem pewnie w gratisie dostales ?

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przerwa w braniu kreatyny

Następny temat

jak szybko przybrać na masie

WHEY premium