SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v 5!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 302950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
minishcap wrzuć jeszcze raz o maksymalnych parametrach zdjęcie max. 800/1000 200Kb, jpg/gif/png)

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
teraz powinno byc ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15700
i jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Promocja w Atlecie to i ja się zaopatrzyłem Smak ciasteczkowego niebo w gębie... zrobiłem sobie trochę z wodą Niestety nie miałem, żadnej Vody, żeby wstawić do foty... mam nadzieje, że wybaczycie

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-12-08 16:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Takie tam sobie suple na bica kupiłem.




Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
c6 ze śnieżynki? :)

Zmieniony przez - chimera1 w dniu 2012-12-10 16:41:36

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10515
pewnie ta mi jeszcze nie doszło ten nox bez gery to lipa saw lepiej na mnie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
C-6 z sfd, nie opłacało mi się brać osobno jednego białka i za przesyłkę płacić .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wiem ze nie temat na to , ale moze mi ktos powiedziec co jest takiego magicznego w tym C6 ze tak duzo osob (ponoć) kupuje? przeciez za ta kase mozna miec kazde inne bialko praktycznie kazdej firmy..

A odnosnie przedtreningowek, bo widze ze pare stron wczesnej byl poruszany temat, to zajrzalem do tych testowych wsyztskich co testowaliscie, i od siebie dodam tyle ze nie ma nic lepszego niz Shock Wave. bralem praktycznie kazda przedtreningowke jaka jest na rynku, po jednej porcji, po kilka, ale nic tak nie dziala jak shock wave nawet jedna porcja. masakrator. ostatnio sie pojawily znow na allegro to tradycyjnie wykupilem wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

jak szybko przybrać na masie

Wiecej