SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v 5!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
stiopa
Logan powiem Ci ze joha na mnie wyjątkowo dobrze działała i pozytywnie się po niej zawsze czułem :) Zaczynałem od 1 kapsa i później 2.


Yohimbina a yohimbe to nie do konca to samo. Yohimbina (HCL) jest wyciagiem z korzenia yohimbe ktory oprocz yohimbiny posiada rozne inne skladniki ktore daja wiecej sajdow niz yohimbina.
Kwestia jeszcze dawki (powinno byc 0.2mg/1kg masy ciala) ale przy dzialajacej dawce beda sajdy.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
ciężko znalezć opinie o tym specyfiku...powiedzcie dobrze to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1189
Mój zestaw który zacznę od poniedziałku :)
-Witamin A-Z (Hi Tec)
-Super Mass (Hi Tec)
-Hi Anabol Protein
(Hi Tec)
-Creatine Powder (Hi Tec)
-BCAA 1000 (ActivLab)


mam dwa pytania czy przed snem należy zjeść węgle czy wystarczy białko i tłuszcze? znacie jakiś sklep gdzie jest tani tuńczyk :D?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
możesz śmiało jeść normalny posiłek tj białko, węgle, tłuszcze ale to zależy od całego dnia.

tani tuńczyk? w tanich sklepach tj biedronka, lidl, tesco...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
krzychu hahahah za miesiąc jest śnieżynka i mogłeś to kupic za poł ceny

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
lap soga
zle wspominam te witaminy, bo nie maja powlekanych tabsow i staje w gardle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno mnie nie bylo takze wrzucam troche bida ale zawsze coś, smak french vanilia smakuje jak gain bolic, identyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1189
aboczek właśnie to mam ze śnieżynki tylko nie było zawsze okazji do stosowania tego :) teraz na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Mi te witaminy też cieżko przechodziły i zielska smak zostawał i taki szorstki język po tym był

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8736
Davidooo niby bida ale izolat jest :) Też ostatnio gustuje w białkach Treca :) SOG oczywiście sie należy. Pozdro!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przerwa w braniu kreatyny

Następny temat

jak szybko przybrać na masie

WHEY premium