SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v 5!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.a.w dobry produkt

stak z opini lipa, jakieś ziółka to są tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3070
Co do animal stak to hmm, wziąłem głównie dla eksperymentu w przerwie między kreatynami. Czułem go średnio, może większe pobudzenie, co to jest 20 szaszetek :).... Natomiast SAW...pierwsze brałem 5g na pierwszych 2ch treningach, było tak średnio (praktycznie jakbym go nie czuł). Dziś wziąłem 10g+ (2 okopiaste miarki), a niestety jadłem baaaardzo wczesniej przed treningiem (zdecydowanie za wczesnie) wiec wzialem praktycznie na czczo.iii MASAKRA, po wypiciu shakera ciarki mnie oblazly, chec do treningu +10000! :D Takze smialo moge polecic go, a staka juz nie bardzo :)
Tak wygląda jedna porcja animal staka (ja spodziewalem sie czegos innego szczerze mowiac , wiec jest co lykac




Zmieniony przez - emikz w dniu 2012-06-26 22:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
lipne te animale kto by się tym najadł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Dzięki Vitamin-Shop SOPOT !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dextrozer animal pak i flex są ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031


Activlab:
Zgrzewa BCAA XTRA
2x BCAA XTRA
Leucine XTRA
Paka Whey Protein
Beta-Alanina
Machine Man Combo
Creatine Tabs

Trec:
SAW
CM3
BCAA Turbo Jet
Leucine Fusion
Caffeine
Magnez
Witamina C
CarboMax

Wsio

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
na 1 cyjkl?? ;o

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Co do Saw, to ja zaczynałem od 5. i jechałem tak 3 tyg. potem chyba 15g. brałem przez 2 tygodnie i naprawdę mega pompa, chyba najlepsze co miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
klin2511 tego sawa 400g??

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
miałem kapsy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przerwa w braniu kreatyny

Następny temat

jak szybko przybrać na masie

WHEY premium