SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrazenia po kuracji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pare dni temu skonczylem swoja pierwsza kuracje o ktorej pisalem wczesniej(200 metki ruskiej i 10 omek).Teraz jade na clomidzie.Zaczne od masy-12kg(nie wiem ile spadnie) sila tez poszla spoko ale nie wiem dokladnie ile.Kuracje mialem rozpisana na 7 tyg.Skutki uboczne jak narazie mialem ogromne- 3 albo 4 pryszczyki na barkachzobaczymy za pare lat. Odrzywialem sie fatalnie(lepiej zeby Atomic tego nie czytal bo dostanie zawalu) jadlem tzn.wp*****lalem duzo i wszystko a ze nie mam sklonnosci do tycia to jadlem sobie np.goloneczke z chrzanikiem na kolacje(oczywiscie zadko).Po cyklu wcale nie spuchlem jak balon miesnie mam za***iscie wyzezbione i ani grama zbednego tluszczu Narazie nie bede aktualizowal profilu bo poczekam na spadki((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście nigdy nie wziąłbym omki, to taki prymitywny steryd... ale spoko życze jak najmniejszego spadku, bo na jego brak nie można liczyć po omce :P

MasterFazi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze dla ciebie to prymitywny steryd bo dla mnie jest nr.1
ze sterydow na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a spadki ? jakie spadki ? przykładowo z 20 kg 3 kilo spadku to duzo ? duze spadki maja tacy kolesie co cwicza 3 miesiace
i zaczynaja cykl tym koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza sie Scream tylko,ze to moj pierwszy cykl ale o koksie wiem sporo i mam nadzieje na male spadki
dzieki Masterfazi za slowo otuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GALL jakich dawek stosowales przy tej omce?




MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
jezeli omka jest dla kogos nr 1 to smiac mi sie chce, owszem przyrosty sa niezle ale psadek duzy i za***iscie roz***a organizm
powodzenia przy dalszy zazywaniu

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
a ja bede do upadlego bronil krola polskich sterydow!
a jak qrde duze przyrosty sa?no jasne ze sa a spadki wcale nie az tak duze jak wie sie z jkaka dieta to wszystko polaczyc i jak zyc i cwiczyc!
takie jest moje zdanie!

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1tydz-1strzal 2-2 3-3 4-2 5-1 6-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
gall a metke jak sobie rozpisałeś?

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metki nie pamietam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca- branie!!!

Następny temat

Omnadren?? z czym brac ??

WHEY premium